МЕНЮ


11:53«Можу мінімум, вірю в максимум». Ці слова з музичного відеокліпу Strum української виконавиці Наталії Жижченко (гурт ONUKA), знятого на сміттєзвалищі під Києвом, нагадують, що доля сучасного світу (що вже по горло перебуває у відходах, які людство безконтрольно продукує) залежить, насамперед, від кожної людини, яка сама мало що може, але віра в те, що разом з іншими спроможна врятувати свою планету й себе на ній, дає їй наснагу на відвернення від суто споживацького способу життя та спонукає ставати на шлях не руйнівника, а рятівника.

переглядів: 468
10:34Меморандум про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та постачання гарячої води між Кабінетом Міністрів України та Асоціацією міст України підписано.

переглядів: 501
10:03Оригінальна експозиція «Картина заслуженого художника України Фелікса Полонського «Насунула важка червона хмара…», написана до 150-річчя класика української літератури, фольклористки, культурної діячки, піонерки українського феміністичного руху Лесі Українки (Лариси Косач-Квітки, 1871 - 1913), відкрилася в художньо-меморіальному музеї Олександра Осмьоркіна в рамках музейного мистецького проекту «Виставка однієї картини».

переглядів: 497
pgt 0.43361 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua