МЕНЮ


16:03

Премія Маланюка: все залишити так, як є, чи змінити?І знову – до присудження літературної премії імені Маланюка. Пристрасті не вщухають, бо дискусія має принциповий характер. Чи має право Іван Задоя як літератор вільної, демократичної країни описувати у компліментарному стилі біографічні моменти дуже посереднього поета 20–30-х років ХХ століття Тасіна (Гончарова).

переглядів: 476
15:54Для багатьох кропивничан волонтерство після початку російської агресії проти України стало гострою потребою, бо не можуть лишатися осторонь біди, яка накотилася на Батьківщину. Чимало з них гуртується в громадському просторі «Кропхаб», що в колишньому Будинку побуту на площі Богдана Хмельницького. Одна з волонтерок – художниця Інна Вишневська, вимушена переселенка із Донецька.

переглядів: 614 / коментарі (3)
15:46Художньо-меморіальний музей Олександра Осмьоркіна в рамках мистецького проєкту «Лауреати премії в галузі архітектури, геральдики та вексилології і декоративно-прикладного мистецтва імені Якова Паученка» презентує унікальну віртуальну виставку кераміки родини Фірсових «Гончарному роду нема переводу». Саме таку назву має декоративне панно заслуженого художника України Нелі Фірсової. І не випадково.

переглядів: 353
pgt 0.45448 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua