МЕНЮ


15:14Прекрасна можливість пройти стажування у Франції є у студентів Центральноукраїнського національного технічного університету (ЦНТУ). Не просто відвідати цю країну, так би мовити, з туристичною метою – побачити її красоти, познайомитися із людьми, умовами їхнього проживання, звичаями та традиціями. А ще й, досконало володіючи французькою мовою, здобути знання, розуміння того, як організоване сільськогосподарське виробництво в одній з провідних країн Євросоюзу, щоб потім мати можливість запроваджувати той досвід на батьківщині.

переглядів: 1173 / коментарі (1)
17:20

ЗВЕРНЕННЯ

На початку тижня кропивницький міський голова Андрій Райкович звернувся до жителів міста з проханням не забувати, що в Україні продовжують діяти карантинні вимоги, адже CОVID-19 ще не подолано. Більш того, кількість хворих у місті почала зростати.

переглядів: 870
17:13Для жителів обласного центру є дві новини про найболючіше: добра та погана. Добра – тариф на тепло поки що не зростатиме, незважаючи на подорожчання газу, води та електрики. А от від подорожчання проїзду, схоже, нікуди не дітися, до нього варто бути готовими.
Детальніше – міський голова Андрій Райкович.

переглядів: 1669
17:03

Рішення виконавчого комітету Кропивницької міської ради від 09 березня 2021 року №№ 133 та 134

переглядів: 1757
16:53Із квітня минулого року українська медицина перейшла на кардинально нову систему фінансування: від субвенцій (форма грошової допомоги місцевим бюджетам із державного бюджету на конкретну мету) – до фінансування за Програмою медичних гарантій від Національної служби здоров’я України (НСЗУ). Що це таке і як воно діє журналістам з Кіровоградської області в столичному Українському кризовому медіацентрі нещодавно розповіла речниця НСЗУ Христина Петрик.

переглядів: 1332
16:43Віртуальна тематична виставка «Борітеся – поборете!» – образ Кобзаря в творах художника-аматора Віктора Шульги» до 160-річчя з дня смерті Тараса Шевченка з музейної колекції «Сучасне українське образотворче мистецтво» відкрилася на сайті художньо-меморіального музею Олександра Осмьоркіна. Вона проходить в рамках заходів, запланованих музеєм до відзначення сторіччя Української революції 1917 - 1921 років.

переглядів: 1220
18:23Наприкінці лютого 1921 року на теренах Центральної України перетнулися звивисті шляхи махновців та холодноярців. І ті, й інші воювали проти більшовиків під чорними прапорами, але з різними ідеями та гаслами.

переглядів: 1479
18:09З початку минулого року в Україні на вебпорталі електронних державних послуг «Дія» («Держава і закон»), не виходячи з дому, можна замовити й отримати державні послуги. А з допомогою мобільного застосунку «Дія» – завжди мати у смартфоні потрібні документи в електронному вигляді, якщо такі є в електронних реєстрах різних відомств.

переглядів: 1377
pgt 0.41452 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua