МЕНЮ


18:06

Вишуканий аромат парфумів ефектно доповнює як вечірній, так і повсякденний образ. При вдалому виборі парфуму невагомий шлейф може розповісти про вас більше, ніж одяг, макіяж або хода. Головне, щоб аромат відповідав ситуації (сезону, часу доби, події) і звучав гарно. Але чи обов'язково купувати елітний парфум, здатний істотно вдарити по гаманцю? Зовсім ні! Красиво пахнути - не означає «витрачати купу грошей», незважаючи на те, що багато хто переконаний у протилежному.

переглядів: 842
08:48

Туман – це природне явище, яке є одним з найнебезпечніших для автомобілістів. З ним не тільки важко впоратися, але також неможливо передбачити його появу.

переглядів: 772
19:35Підготовка до відзначення православними християнами великодніх свят стала головною темою порядку денного засідання міської комісії зі сприяння дотриманню законодавства про свободу совісті та релігійні організації під головуванням секретаря міської ради Олега Колюки в середу – 21 квітня.

переглядів: 3001
19:29

Напередодні відзначення ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС та вшанування пам’яті померлих чорнобильців директор департаменту соціальної політики Кропивницької міської ради Юлія Вовк розповіла про заходи, пов’язані із цим.

переглядів: 3040
08:13

Сільськогосподарські отрутохімікати, або пестициди, – це хімічні речовини, які використовують для боротьби зі шкідниками і хворобами рослин, бур'янами, шкідниками зерна, деревини, вовни, шкіри, виробів з бавовни, з ектопаразитами свійських тварин, переносниками захворювань людини і тварин.

переглядів: 868
18:19На в'їзді в Кропивницький з миколаївського напрямку нещодавно невідомі по-своєму «декомунізували» напис «Кіровоград», знявши з нього декілька металевих літер. Після цієї акції напис став таким: «Кіров гад».

переглядів: 848
18:14Замість пам’ятного знака на честь прикордонників, що захищали Кіровоград від гітлерівців 1941 року, на вулиці Соборній біля обласної друкарні встановлять бронзовий пам’ятник. Пам’ятний знак нині демонтовано, він покищо знаходиться неподалік дороги.

переглядів: 911
19:19

Хотите, чтобы дизайн интерьера не надоедал, оставался свежим и соответствовал современным тенденциям, тогда обратитесь к компании RADA. В чем преимущества сотрудничества с сервисом?

переглядів: 881
15:43

З появою перших сонячних весняних променів мешканці приватного сектору, дачники розпочали активно спалювати суху траву, залишки листя й навіть різне сміття.

переглядів: 624
1 2 »
pgt 0.36138 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua