МЕНЮ


19:19

Хотите, чтобы дизайн интерьера не надоедал, оставался свежим и соответствовал современным тенденциям, тогда обратитесь к компании RADA. В чем преимущества сотрудничества с сервисом?

переглядів: 35
15:43

З появою перших сонячних весняних променів мешканці приватного сектору, дачники розпочали активно спалювати суху траву, залишки листя й навіть різне сміття.

переглядів: 85
19:22

Багато сфер сучасного життя орієнтовані виключно на молодих і здорових людей. І коли постає питання транспортування лежачого хворого або людини з обмеженими можливостями, проблеми можуть початися ще на етапі виходу з квартири. Як винести хвору людину? Як довезти його до лікарні або реабілітаційного центру? Як допомогти йому дістатися від машини до пункту призначення?

переглядів: 142
10:41

Восьмого квітня відбулося позачергове засідання міської комісії з техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де було прийнято рішення перевести учнів освітніх закладів міста на дистанційне навчання з 12 по 24 квітня. Це стосується й вихованців позашкільних закладів. Дитячі садочки працюватимуть у звичайному режимі.

переглядів: 134 / коментарі (1)
10:30Ситуація із поширенням коронавірусної інфекції в Україні з кожним днем погіршується. Декілька областей – в червоній зоні. Кіровоградщина поки що - у помаранчевій, але і у нас з кожним днем показники захворюваності та смертності від цієї небезпечної недуги погіршуються. І Кропивницький тут має невтішне лідерство.

переглядів: 206
10:13Час від часу жителі Завадівки і села Сонячного залишаються без води. Причини бувають і суто технічні, наприклад, пориви у мережах. Та більшою небезпекою для мешканців околиці Кропивницького є постійно поширювані чутки про повну зупинку роботи шахти «Інгульська», яка й забезпечує завадівців вже кілька десятиліть життєдайною вологою.

переглядів: 265
19:29

Сонячні електростанції користуються високим попитом серед споживачів, тому що мають безліч переваг. Але також у них є і недоліки. Більш детально з цим питанням ви можете ознайомитися в нашій статті.

переглядів: 321
08:16

Генеральная уборка ― явление не особо постоянное, но очень важное. Для того, чтобы получить подходящий для себя эффект придется отпрашиваться с работы или потратить все выходные. Но существуют клининговые компании, которые профессионально помогут решить вопрос с этим видом уборки.

переглядів: 166
17:23

22 березня 2021 року в Києві відбувся «круглий стіл», організований Українською асоціацією підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія» «Цінність води та її ціна», присвячений Всесвітньому дню води.

переглядів: 337
1 2 »
pgt 0.4607 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua