МЕНЮ


19:22

Багато сфер сучасного життя орієнтовані виключно на молодих і здорових людей. І коли постає питання транспортування лежачого хворого або людини з обмеженими можливостями, проблеми можуть початися ще на етапі виходу з квартири. Як винести хвору людину? Як довезти його до лікарні або реабілітаційного центру? Як допомогти йому дістатися від машини до пункту призначення?

переглядів: 691
10:41

Восьмого квітня відбулося позачергове засідання міської комісії з техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де було прийнято рішення перевести учнів освітніх закладів міста на дистанційне навчання з 12 по 24 квітня. Це стосується й вихованців позашкільних закладів. Дитячі садочки працюватимуть у звичайному режимі.

переглядів: 655 / коментарі (1)
10:30Ситуація із поширенням коронавірусної інфекції в Україні з кожним днем погіршується. Декілька областей – в червоній зоні. Кіровоградщина поки що - у помаранчевій, але і у нас з кожним днем показники захворюваності та смертності від цієї небезпечної недуги погіршуються. І Кропивницький тут має невтішне лідерство.

переглядів: 1427
10:13Час від часу жителі Завадівки і села Сонячного залишаються без води. Причини бувають і суто технічні, наприклад, пориви у мережах. Та більшою небезпекою для мешканців околиці Кропивницького є постійно поширювані чутки про повну зупинку роботи шахти «Інгульська», яка й забезпечує завадівців вже кілька десятиліть життєдайною вологою.

переглядів: 1524
pgt 0.29364 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua