МЕНЮ


18:28

Що таке літо для дитини? Про це багато можуть розповісти лікарі «швидкої допомоги». Для них літо – справжній сезон дитячого травматизму. Крім того, статистика свідчить, що на літній час припадає пік різних ушкоджень дітей, спричинених високими температурами, перебуванням біля водойм, отруєннями тощо.

переглядів: 1399
08:07

Количество представленных на рынке моделей так велико, что выбрать микрофон для вокала может показаться слишком трудной задачей.

переглядів: 566
11:21

Вопросами репродуктивного здоровья мужчины и женщины занимается врач-репродуктолог. Это специалист, в сферу интересов которого входят.

переглядів: 601
18:25

Питання поліпшення руху пасажирського транспорту порушували люди, які телефонували на «гарячу» лінію міського голови під час чергування на ній начальника управління транспорту і звʼязку Кропивницької міської ради Віктора Житника.

переглядів: 1781
17:36Хотіла бути держслужбовицею, депутаткою, підприємицею – і стала ними

переглядів: 1794
15:56

В Україні росте популярність здорового способу життя. Згідно з результатами опитувань, з кожним роком у Кіровоградській області також збільшується число людей, що займаються спортом та переходять на раціональне харчування. Здоровий спосіб життя базується на відмові від газованих напоїв з великим вмістом цукру.

переглядів: 498
14:52

Приближается сезон отпусков. Многие жители Кировоградской области уже планируют летний отдых. Спектр возможностей на украинском туристическом рынке очень широк, каждый может найти маршрут по вкусу. Ваш выбор — отдых на море?

переглядів: 503
18:25

Повне або часткове раптове руйнування будівлі виникає внаслідок помилок, допущених при проєктуванні будівлі, відступі від проєкту при веденні будівельних робіт, порушенні правил монтажу, у разі введення в експлуатацію будівлі або окремих його частин з недоліками, під час порушення правил експлуатації будівлі, несанкціонованому переплануванні й зайвому навантаженні на будівлю, а також унаслідок природних або техногенних надзвичайних ситуацій.

переглядів: 1384
16:31Український гурт Go_А вийшов у фінал пісенного конкурсу Євробачення-2021

переглядів: 894
1 2 3 »
pgt 0.33042 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua