МЕНЮ


17:37

Першою умовою безпечного відпочинку на воді є вміння плавати. Навчитись плавати потрібно кожному. Людина, яка добре плаває, почувається на воді спокійно, упевнено, у випадку необхідності може надати допомогу товаришеві, який потрапив у біду.

переглядів: 418
15:2919 червня у Кропивницькому поблизу колишнього кінотеатру «Мир» відкрили літній майданчик Atmosphere Mir, або майданчик mir2.0 громадського простору Krop:hub.

переглядів: 1921
15:09У музичній вітальні художньо-меморіального музею Олександра Осмьоркіна знову звучав рояль. Звуки старовинного інструмента, якому вже понад сто років, чарували шанувальників музичного мистецтва.

переглядів: 1453
14:47Під такою назвою у Кропивницькому відкрилася виставка члена Національної спілки фотохудожників України В’ячеслава Білоуса

переглядів: 547
18:06

Логистика, съемка рекламных роликов, картография, охрана территорий – беспилотники применяют в самых разных сферах. Моделей много, поэтому для любой задачи найдется подходящий квадрокоптер.

переглядів: 547
08:08

Антифриз используется в автомобилях с целью охлаждения двигателя. Обеспечивает уверенную работу силового агрегата, предотвращая его перегрев. Современные производители предлагают в ассортименте охлаждающие жидкости. Владельцу транспортного средства остается только сориентироваться в разнообразии продукта и выбрать лучший вариант для своего авто

переглядів: 491
15:27

З настанням теплих сонячних днів тисячі людей прямують на природу, ближче до водойм, їдуть відпочивати на море, у спекотні екзотичні країни.

переглядів: 480
13:47«У нашому місті стартувала дуже класна ініціатива, про яку я дізнався від громадської активістки Ірини Ткаченко», – пише на своїй сторінці у фейсбуці кропивницький міський голова Андрій Райкович.

переглядів: 638
12:56Світ змінюється напрочуд швидко. ХХІ століття летить з неймовірною швидкістю. А цифрові технології вражають своєю багатогранністю та все більше заглиблюються у різні сфери життя людини.

переглядів: 539
1 2 3 »
pgt 0.45832 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua