МЕНЮ


13:54Форум вчителів закладів загальної середньої освіти «Освіта – флагман проєкту «Кропивницький – розумне місто» відбувся днями на базі навчально-виховного комплексу «Кіровоградський колегіум».

переглядів: 2130
13:53

Як працюватимуть дитячі садки влітку і чи не закриють їх на цей період? З такими запитаннями звертались кропивничани до начальниці управління освіти міської ради Лариси Костенко під час її чергування на «гарячій» лінії міського голови.

переглядів: 1315
13:50

12-13 червня 2021 року з 9.00 до 15.00 в Кропивницькому працюватиме центр масової вакцинації населення від COVID-19 за адресою: проспект Студентський (колишній – Комуністичний), 19 (санаторій-профілакторій «Юність» Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка).

переглядів: 1504
13:45Споконвіку більше за все цінувалося здоров’я людини. А тому професія лікаря завжди була однією з найнеобхідніших і найшанованіших. Саме для її завжди були, є і будуть актуальними такі поняття, як доброта, гуманність, благородність і професіоналізм. Тому і не дивно, що напередодні професійного свята медичного працівника, яке щороку відзначається третьої неділі червня, міська рада вирішила нагородити найкращих представників цієї професії відзнаками Кропивницької міської ради та її виконавчого комітету.

переглядів: 947
13:38У травні 2021 року громадська організація Кропивницького «Обласний жіночий інформаційний центр» спільно з обласною універсальною науковою бібліотекою імені Дмитра Чижевського розпочала реалізацію нового проєкту «Жіноче лідерство як ресурс успішного розвитку громади». І ось девʼятого червня в бібліотеці презентували цього проєкту, впровадження якого стало можливим завдяки підтримці урядом Канади програми «Голос жінок і лідерство – Україна», яку реалізує Український жіночий фонд.

переглядів: 909
13:29

Заяви Пенсійного фонду України щодо примусового переведення виплати пенсій на банківські картки викликала значний резонанс. Не всі літні люди мають досвід користування картками, не кажучи вже про те, що більшість з них, а мова йде про тих, хто проживає в сільській місцевості, не мають навіть доступу до банкоматів, щоб зняти з картки готівку.

переглядів: 905
pgt 0.45769 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua