МЕНЮ


13:51Напередодні Дня медичного працівника, який в Україні відзначають у третю неділю червня, кропивницький міський голова Андрій Райкович привітав працівників галузі охорони здоров’я та вручив медикам обласного центру відзнаки міської ради і виконавчого комітету «За заслуги» ІІ ступеня, інші міські відзнаки.

переглядів: 1443
13:47«У нашому місті стартувала дуже класна ініціатива, про яку я дізнався від громадської активістки Ірини Ткаченко», – пише на своїй сторінці у фейсбуці кропивницький міський голова Андрій Райкович.

переглядів: 637
13:43

Кропивницька міська рада повернула у власність міста цілісний майновий комплекс, що перебував в оренді у колишнього теплогенеруючого підприємства ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА». Про це повідомила начальниця управління власності та приватизації комунального майна Алла Пасенко.

переглядів: 836
13:10Лікар-анестезіолог відділення анестезіології та інтенсивної терапії комунального некомерційного підприємства «Міський пологовий будинок з функціями перинатального центру ІІ рівня» Кропивницької міської ради Ігор Шаповалов ще в початкових класах неабияк зацікавився малюнками в підручнику для п’ятого класу «Біологія», а невдовзі хлопчину так захопили природничі предмети, пов’язані з медициною, що ні про яку іншу професію, окрім лікаря, він уже й не думав.

переглядів: 1226 / коментарі (1)
13:03Вісімнадцятого червня відзначає вісімдесятиріччя тренер-викладач з шахів комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 1 Кропивницької міської ради Георгій Дубівка.

переглядів: 402
12:56Світ змінюється напрочуд швидко. ХХІ століття летить з неймовірною швидкістю. А цифрові технології вражають своєю багатогранністю та все більше заглиблюються у різні сфери життя людини.

переглядів: 539
12:43Художньо-меморіальний музей Олександра Осмьоркіна за підтримки Кіровоградської обласної організації Національної спілки художників України в рамках арт-проєкту «Бієнале наївного мистецтва та мистецтва примітивізму «Велюровий кіт» імені Андрія Ліпатова до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва» презентував у місті Світловодську в галереї «Наше місто» персональну виставку молодої художниці Ксенії Бондаренко з промовистою назвою «У напрямку мрії» (володарки диплому гран-прі Першого бієнале 2020 року). Мисткиня зазначає, що назва виставки відображає її сокровенне бажання займатися мистецтвом.

переглядів: 814
pgt 0.45944 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua