МЕНЮ


10:36

Наладить качественное водоснабжение на даче или в коттедже, не имея в наличии хорошего насосного оборудования https://sdplus.com.ua/ru/water-pumps — невозможно. С помощью автоматического прибора удастся не только транспортировать воду из колодца или скважины в дом, но и поливать газоны, грядки, обеспечить правильную работу отопительной системы.

переглядів: 613
18:08

Щоб не довелося шукати книги в паперовому форматі, можете завантажити їх електронну версію. Таку можливість надає користувачам PocketBook. У каталозі ви знайдете твори на будь-який смак і колір.

переглядів: 90062
18:08

Резисторы, так же, как конденсаторы и другие электронные компоненты, активно используются при производстве, ремонте и разработке электроники.

переглядів: 655
12:59

Схоже, що спекотна погода влітку стає нормою навіть для не найспекотніших кліматичних поясів нашої країни. Тому з приходом гарячих літніх місяців загострюється проблема зниження температури повітря і в квартирі, і в офісі, і в автомобілі. А найпопулярніший метод охолодити приміщення – використовувати кондиціонер.

переглядів: 606
18:01

Основной задачей систем вентиляции является улучшение условий работы и отдыха каждого человека, а также сохранение здоровья. Успешное решение санитарно-технических задач может быть достигнуто за счет эффективной работы современных, энергосберегающих систе

переглядів: 685
11:56На щовівторковому брифінгу в міській раді, що пройшов 20 липня, заступниця начальниці міського управління охорони здоров’я Лариса Кудрик розповіла про перебіг вакцинації від ковіду в Кропивницькому.

переглядів: 1022
10:53З кривдника стягнуто матеріальну шкоду в розмірі 9 428,95 гривні й 100 000 гривень моральної шкоди на користь постраждалої від вчинення домашнього насильства

переглядів: 1504
19:55

Лікарі стверджують, що засмагати шкідливо, тому що під впливом прямих сонячних променів настає раннє старіння шкіри, підвищується ризик ракових захворювань. Вихід один – сонцезахисні засоби, які допоможуть зберегти еластичність і пружність шкіри, утримати в її клітинах вологу й максимально захистити від небезпечних інфрачервоних й ультрафіолетових променів.

переглядів: 493
13:25

Топонімічна комісія Кропивницької міської ради утворила спеціальну робочу групу, яка опрацює перейменування площі Дружби народів обласного центру.

переглядів: 961
1 2 3 »
pgt 0.33095 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua