МЕНЮ


15:12

У деяких людей наприкінці літа та восени починається загострення алергічних проявів. І найлегшим їх варіантом є поліноз (сінна лихоманка).

переглядів: 440
13:54

Многим приходилось нервничать и огорчаться, когда компьютер неожиданно зависал, выдавал какие-то ошибки или вовсе не включался. В такой ситуации можно воспользоваться услугами сервисного центра, обратиться к друзьям и знакомым

переглядів: 451
09:54

Останнім часом у сільській місцевості та в містах збільшився ризик зустріти агресивних собак. Багато людей постраждали від укусів розлючених тварин. Особливо непокоїть те, що більша частина потерпілих – діти.

переглядів: 725
09:03

Обязательным атрибутом практически каждого праздника является подарок, который мы с трепетом выбираем родным и близким, чтобы порадовать их и в какой-то степени даже улучшить жизнь, если такой презент не будет просто деталью интерьера.

переглядів: 430
08:51

Управління охорони здоров'я Кропивницької міської ради повідомляє, що цієї суботи, 28 серпня, жителі віддалених мікрорайонів (Кущівка, Завадівка, Савинівка, Стара Балашівка) зможуть пройти повторну вакцинацію від
ковіду.

переглядів: 676
08:37Переможницею в номінації «Відкриття року в галузі фізичної культури і спорту» цьогорічного конкурсу «Молода людина року» стала вихованка відділення тхеквондо (версія ITФ) міської ДЮСШ № 2 Наталія Конюх. Дівчина навчається одночасно у двох навчальних закладах: на факультеті фізичного виховання ЦДПУ ім. В. Винниченка й у медичному коледжі імені Є. Мухіна на фармацевтичному
відділенні.

переглядів: 1097
08:42

Получить разрешение на работу, временное или постоянное проживание за границей сложно без информационно-консультационной поддержки. «Справка Информ» – это эксперт № 1 в миграционных вопросах. Центр помогает украинцам и иностранцам мега быстро оформлять и заверять документы из МВД, МИД, Министерства юстиции, страховых компаний и коммерческих организаций.

переглядів: 451
10:33У середу на плоші перед Кропивницькою міською радою відбувся флешмоб – руханка «Наша малеча – найкраща!». Півтори сотні вихованців дошкільних закладів зробили містянам перший подарунок до Дня незалежності України – веселу руханку, свій нестримний запал, щирі емоції та посмішки.

переглядів: 917
10:25Добігає кінця літо. Незабаром розпочнеться новий навчальний рік, а це, з огляду на нові реалії життя, – своєрідний виклик і для педагогів, і для їхніх вихованців.

переглядів: 930
1 2 3 »
pgt 0.34403 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua