МЕНЮ


16:25У Кропивницькому триває дев'ята Мiжнародна агропромислова виставка «AGROEXPO»

переглядів: 1075
15:59Журналісти з Кіровоградської та Черкаської областей побували в Естонії також і у своїх колег – у редакціях Естонської суспільної телерадіокомпанії (ERR), де зустрілися із журналістом ERR паном Тоомасом Сільдамом, головними редакторками ERR Radio-4 пані Джулією Балі й телеканалу ETV+ пані Катериною Таклая, а також у редакції газети «Ярва театая» в містечку Пайде. Про це видання нам розповів і провів екскурсію його редакцією фотокореспондент, родина якого походить з України, відомий в Естонії фотомайстер Дмитро Котюх.

переглядів: 1221
08:01

Щорічний аналіз отруєння грибами свідчить, що їх пік припадає на липень – жовтень. У Кіровоградській області вже зареєстровано перший, з початку поточного року, випадок отруєння дикорослими грибами двох осіб. Одна з них – дитина, яка, на жаль, загинула.

переглядів: 580
16:47

Невозможно себе представить современную организацию без наличия персональных компьютеров. Многие бизнес-процессы приходится выполнять с помощью умной техники. А для полноценной деятельности любых предприятий требуется периодическая проверка и наладка рабо

переглядів: 660
11:57

У Кропивницькому в тестовому режимі почав працювати новий тролейбусний маршрут – №7А.

переглядів: 1328
11:41

Відповідне рішення ухвалила Державна комісія ТЕБ та НС.

переглядів: 1194
11:34Естонія – невелика за територією парламентська республіка, тому її адміністративний поділ доволі простий: у країні є 15 повітів, до складу яких входять 79 волостей (це як українські територіальні громади). Однак повіти (щось на кшталт наших районів) зараз уже не відіграють майже ніякої ролі, а вагу мають органи місцевого самоврядування і парламент – Рійгікогу, до якого обирають 101 депутата.

переглядів: 1134
18:54

Орто стельки – это ортопедическая продукция, которую стоит покупать после консультации с врачом-ортопедом или травматологом.

переглядів: 510
09:32

Варочная панель – это та же кухонная плита, которая встраивается в столешницу кухни. В наше время варочные панели Electrolux очень хорошо гармонирует с интерьером и при этом их функции очень радуют. Они позволяют эффективно использовать всё пространство, так как, при аккуратной установке не будет зазоров отдельно стоящей крупно-бытовой техники. При покупке нужно учитывать безопасность, тип, пространство и метод очистки варочной панели.

переглядів: 528
1 2 3 »
pgt 0.47556 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua