МЕНЮ


12:05

У Кропивницькому діятиме міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг). На шостій сесії міської ради депутати ухвалили відповідне рішення, а також затвердили положення про комунальну установу «Кропивницький міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)».

переглядів: 416
11:58Фотохудожник Олег Куцький із Одеси. І цим багато що сказано. Його чергова виставка робіт, яка відкрилася в обласній науковій бібліотеці імені Дмитра Чижевського у Кропивницькому, вражає саме одеським духом, почерком залюбленого у своє місто і людей, які в ньому мешкають, Майстра. Тому й назва логічна – "Одеса і одесити".

переглядів: 395
11:54«25-й кадр». Під такою назвою в галереї «Моє місто» у Світловодську Кіровоградської області відкрилася виставка творів Володимира Товкайла - знаного українського художника, лауреата обласної премії в сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства імені Олександра Осмьоркіна в номінації «Новітні спрямування» (2014). Сюжети  його картин -  завжди притча, іноді - казкова, іноді  парадоксальна, як нинішня виставка.

переглядів: 740
13:46

І діти, і дорослі – усі люблять відпочивати. Проте безпечно проводити своє дозвілля уміють не всі. А відвідування парку розваг дарує не тільки задоволення, але й пов’язане з певними ризиками та небезпекою.

переглядів: 346
09:54

Ще одна додаткова можливість зробити щеплення від коронавірусу буде у центрі масової вакцинації на Центральному ринку.

переглядів: 820
09:51

Виконавчий комітет Міської ради міста Кропивницького рішенням від 31.08.2021 р. №537 затвердив тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для споживачів КП «Теплоенергетик» КМР».

переглядів: 651
09:30«Освіта і час. Кропивницький вимір» – тема цьогорічного традиційного серпневого освітянського форуму, на який міські педагоги зібрались, щоб обговорити досягнення галузі і намітити плани на майбутнє.

переглядів: 815
08:29

Лучшее предложение для семейного и корпоративного отдыха от базы отдыха Ruta

переглядів: 428
« 1 2 3
pgt 0.43904 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua