МЕНЮ


08:26

В современном мире услуги юристов становятся все более популярными и востребованными. Есть огромное количество правовых норм, которые касаются разных сфер жизнедеятельности, ведь трудно быть специалистом сразу во всех областях.

переглядів: 442
16:59

Не тільки на квітень – травень, а також на вересень – жовтень припадає пік активності таких небезпечних для людей і тварин комах, як кліщі. Улюбленими місцями полювання кліщів є глицеві ліси, а також вологі місця: канави, узбіччя доріг.

переглядів: 773
13:53

В наше время, когда мы не можем обойтись без гаджетов, большая часть нашей жизни проходит в интернете. Во всемирной паутине мы знакомимся, получаем различную информацию и конечно же осуществляем покупки. Сегодня Интернет очень сильно переплетается с жизнью всего человечества.

переглядів: 415
12:5813 вересня у Кропивницькому розпочалося голосування за проєкти, які надійшли для участі в конкурсі «Громадський бюджет-2022».

переглядів: 415
12:53Минулої пʼятниці у Кропивницькому відзначали День фізичної культури та спорту. В обласному театрі ім. Марка Кропивницького зібралась вся спортивна громада міста – від молодого покоління, титулованих спортсменів до ветеранів спорту, які успішно передають свій досвід нинішнім атлетам.

переглядів: 941
12:32Під такою назвою в художньо-меморіальному музеї Олександра Осмьоркіна в рамках арт-проєкту «Місто Кропивницький у фотооб’єктиві» відкрилася фотовиставка до Дня міста та 155-річчя одного з талановитих творців його історичного центру архітектора Якова Паученка.

переглядів: 909
15:01

Бюро перекладів «Держпереклад» надає повний комплекс перекладацьких та додаткових інформаційних послуг. За час своєї роботи ми завоювали прекрасну репутацію та користуємося довірою своїх клієнтів.

переглядів: 396
15:55

У теплу пору року під час відпочинку на природі збільшується можливість зустрічі з отруйною змією. Щороку в Україні люди стають жертвами укусів отруйних змій.

переглядів: 361
12:15Майже 30 питань життєдіяльності міста та понад сотня земельних значились у порядку денному шостої сесії Кропивницької міської ради восьмого скликання, яка відбулася сьомого вересня. В тому числі депутати мали
вирішити, кому присвоїти звання «Почесний громадянин міста Кропивницького».

переглядів: 775
« 1 2 3 »
pgt 0.47849 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua