МЕНЮ


09:56"Перше вересня – день по-особливому зворушливий і урочистий! Для наших школярів та студентів пролунав перший дзвоник. Почався новий навчальний рік. Які ж гарні, натхненні, усміхнені і трохи замріяні вони йшли сьогодні на навчання! Я вітаю з Днем знань дітвору, батьків, педагогів. Дітям бажаю нових звершень та досягнень! Поважайте вчителів, любіть друзів! Педагоги, тримайтеся! Разом робимо все можливе, щоб наші діти стали розумними і були щасливими!", – привітав із початком навчального року учнів, студентів, педагогів і батьків міський голова Андрій Райкович.

переглядів: 725
09:54

Ще одна додаткова можливість зробити щеплення від коронавірусу буде у центрі масової вакцинації на Центральному ринку.

переглядів: 820
09:52Міська влада Кропивницького до початку нового опалювального сезону починає готуватися відразу, як тільки закінчується попередній.

переглядів: 579
09:47Коли в Кропивницькому будували новий центр надання адмінпослуг на вулиці Паученка, в передвиборчих соцмережах писали, зокрема, й про «непотрібний палац для чиновників», рахували гроші, які пішли на реконструкцію колишнього будинку політпросвіти. Сьогодні можна казати, що його в місті реально не вистачало приблизно шістдесятьом тисячам людей.

переглядів: 375
09:30«Освіта і час. Кропивницький вимір» – тема цьогорічного традиційного серпневого освітянського форуму, на який міські педагоги зібрались, щоб обговорити досягнення галузі і намітити плани на майбутнє.

переглядів: 815
09:21Так називається художня виставка, яка відкрилася в художньо-меморіальному музеї Олександра Осмьоркіна в Кропивницькому, присвячена 30-й річниці Незалежності України.

переглядів: 582
pgt 0.41745 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua