МЕНЮ


12:24Те, чого так активно добивалися останніми роками небайдужі активісти, стає реальністю. Кропивницький поступово звільняється від комуністичної символіки. Із колон будівлі Кропивницької міської ради прибирають серпи з молотами і зірки.

переглядів: 438
12:22Безкоштовне харчування у школах та дошкільних навчальних закладах Кропивницького для дітей учасників АТО та Операції об’єднаних сил  збережуть до кінця року. Кропивницький міський голова Андрій Райкович доручив управлінню освіти та фінансовому управлінню міської ради забезпечити фінансову можливість надання такої  пільги.

переглядів: 838
12:15Майже 30 питань життєдіяльності міста та понад сотня земельних значились у порядку денному шостої сесії Кропивницької міської ради восьмого скликання, яка відбулася сьомого вересня. В тому числі депутати мали
вирішити, кому присвоїти звання «Почесний громадянин міста Кропивницького».

переглядів: 756
12:09

7 вересня 2021 року шоста сесія Кропивницької міської ради розглянула питання про роботу ОКВП «Дніпро-Кіровоград» за 2020 рік і поточний період 2021 року та перспективи розвитку з питань забезпечення водопостачання і водовідведення міста. Перед депутатами виступив генеральний директор підприємства Роман Ілик.

переглядів: 630
12:05

У Кропивницькому діятиме міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг). На шостій сесії міської ради депутати ухвалили відповідне рішення, а також затвердили положення про комунальну установу «Кропивницький міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)».

переглядів: 390
12:02

Це не єдина зміна на краще, яка очікує постраждалих в ДТП у разі прийняття нового закону «Про ОСЦПВ». Планується ціла низка нововведень, що мають підвищити рівень захисту учасників дорожнього руху в Україні.

переглядів: 345
11:58Фотохудожник Олег Куцький із Одеси. І цим багато що сказано. Його чергова виставка робіт, яка відкрилася в обласній науковій бібліотеці імені Дмитра Чижевського у Кропивницькому, вражає саме одеським духом, почерком залюбленого у своє місто і людей, які в ньому мешкають, Майстра. Тому й назва логічна – "Одеса і одесити".

переглядів: 378
11:54«25-й кадр». Під такою назвою в галереї «Моє місто» у Світловодську Кіровоградської області відкрилася виставка творів Володимира Товкайла - знаного українського художника, лауреата обласної премії в сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства імені Олександра Осмьоркіна в номінації «Новітні спрямування» (2014). Сюжети  його картин -  завжди притча, іноді - казкова, іноді  парадоксальна, як нинішня виставка.

переглядів: 713
pgt 0.45592 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua