МЕНЮ


12:15Майже 30 питань життєдіяльності міста та понад сотня земельних значились у порядку денному шостої сесії Кропивницької міської ради восьмого скликання, яка відбулася сьомого вересня. В тому числі депутати мали
вирішити, кому присвоїти звання «Почесний громадянин міста Кропивницького».

переглядів: 829
12:05

У Кропивницькому діятиме міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг). На шостій сесії міської ради депутати ухвалили відповідне рішення, а також затвердили положення про комунальну установу «Кропивницький міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)».

переглядів: 472
11:58Фотохудожник Олег Куцький із Одеси. І цим багато що сказано. Його чергова виставка робіт, яка відкрилася в обласній науковій бібліотеці імені Дмитра Чижевського у Кропивницькому, вражає саме одеським духом, почерком залюбленого у своє місто і людей, які в ньому мешкають, Майстра. Тому й назва логічна – "Одеса і одесити".

переглядів: 446
11:54«25-й кадр». Під такою назвою в галереї «Моє місто» у Світловодську Кіровоградської області відкрилася виставка творів Володимира Товкайла - знаного українського художника, лауреата обласної премії в сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства імені Олександра Осмьоркіна в номінації «Новітні спрямування» (2014). Сюжети  його картин -  завжди притча, іноді - казкова, іноді  парадоксальна, як нинішня виставка.

переглядів: 801
pgt 0.23602 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua