МЕНЮ


13:02Понад 2,5 тисячі учнів девʼяти шкіл Кропивницького відтепер мають змогу проходити трудове навчання у міжшкільному ресурсному центрі № 1, який розпочав роботу на території НВО «Мрія» з першого вересня.

переглядів: 574
12:5813 вересня у Кропивницькому розпочалося голосування за проєкти, які надійшли для участі в конкурсі «Громадський бюджет-2022».

переглядів: 391
12:53Минулої пʼятниці у Кропивницькому відзначали День фізичної культури та спорту. В обласному театрі ім. Марка Кропивницького зібралась вся спортивна громада міста – від молодого покоління, титулованих спортсменів до ветеранів спорту, які успішно передають свій досвід нинішнім атлетам.

переглядів: 775
12:45Наприкінці літа десятеро журналістів з Кіровоградської та Черкаської областей, п’ятеро з яких – із Кропивницького, разом із керівницею делегації із Києва завдяки співробітництву Естонського центру Східного партнерства та Українського кризового медіацентру побували з п’ятиденним робочим візитом в Естонії у межах реалізації проєкту «Формування демократичної стійкості в Україні шляхом підсилення місцевих та регіональних ЗМІ».

переглядів: 445
12:32Під такою назвою в художньо-меморіальному музеї Олександра Осмьоркіна в рамках арт-проєкту «Місто Кропивницький у фотооб’єктиві» відкрилася фотовиставка до Дня міста та 155-річчя одного з талановитих творців його історичного центру архітектора Якова Паученка.

переглядів: 732
pgt 0.40797 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua