МЕНЮ


14:50Опалювальний сезон у Кропивницькому розпочався 15 жовтня. Правда, тепло першими отримали лише пологовий будинок та дитяча обласна лікарня. А 17 жовтня теплоносій подали в лікарню швидкої медичної допомоги та центральну міську лікарню (відділення на Фортечних валах). 22 жовтня запрацювала південно-західна котельня, яка опалює третину міста. Теплоносій почали отримувати навчальні та лікувальні заклади і житлові будинки.

переглядів: 1422
14:45Так названо туристично-краєзнавчий путівник, який 27 жовтня, до Дня заснування українського професійного театру, презентували у відділі Кіровоградського обласного краєзнавчого музею – меморіальному музеї М. Л. Кропивницького.

переглядів: 1405
14:37До свята автомобілістів у селі Велика Северинка Кропивницького району відкрито авто-, мото-, ретро-музей імені Марії Іванівни Шклярової.

переглядів: 770
14:35

Запровадження карантину спонукало українців активніше користуватися онлайн-сервісами для розв’язання тих питань, які зазвичай вони вирішували шляхом особистого відвідання відповідних установ та організацій.

переглядів: 762
14:26У художньо-меморіальному музеї Олександра Осмьоркіна в Кропивницькому – знову незвичайна подія. Студенти другого курсу кафедри мистецької освіти, факультету педагогіки, психології та мистецтв Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка малюють осінній натюрморт. І не просто натюрморт, а композицію довільної форми, в якій би предмети стали своєрідним поштовхом до створення графічної роботи з яскравими елементами самовираження.

переглядів: 1108
14:10До дня пам’яті єлисаветградського зодчого Якова Паученка

переглядів: 1130
14:49У Кропивницькому реконструкція скверу "Центральний" все ж таки відбудеться ще до початку будівництва ресторану МакДональдз. Почнуть її з ліквідації підвалів під сквером, вирубування десяти дерев та демонтажу павільйонів, розповів на брифінгу начальник міського управління земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища Роман Лунгол.

переглядів: 1795 / коментарі (1)
14:46

Епідемічна ситуація в Кропивницькому, як і в цілому по Україні, продовжує погіршуватися.

переглядів: 1419
14:40Народ України вшановує захисників – тих, хто віками боровся за мир, свободу і незалежність для свого народу.

переглядів: 1456 / коментарі (1)
1 2 3 4 »
pgt 0.32559 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua