МЕНЮ


15:38

Відпочинок у лісі відновлює наші сили, заспокоює нервову систему, дає наснагу для нашої творчості. Дуже багато людей, особливо восени, коли дерева довкола стають золотаво-червоними, люблять прогулянки лісом, часом наодинці, а то і групами, як організованими (туристичні походи), так і неорганізованими.

переглядів: 73
15:37

Карантин у Кропивницькому можуть посилити. Єдиним ефективним запобіжником поширенню пандемії коронавірусу є масова вакцинація населення: усі, хто не має протипоказань, мають зробити щеплення. Тому міський голова Андрій Райкович вкотре звертається до кропивничан:

переглядів: 80
15:18Не так давно кропивничанина Івана Борщенка за мужність і відвагу, виявлені при захисті державних інтересів і територіальної цілісності України, визнали переможцем міського конкурсу «Молода людина року» в номінації «Молодий захисник України» і вручили йому відзнаку конкурсу.

переглядів: 306
14:58Хто він - сучасний читач, користувач бібліотеки? Уточнімо, не будь-якої, а обласної універсальної наукової бібліотеки імені Дмитра Чижевського? Розібратися з цим питанням нам допомогла завідувачка відділу абонемента Наталія Білаш. Щоб поспілкуватися з нею і її колегами, ми вибрали гарний привід – Всеукраїнський день бібліотек.

переглядів: 174
14:49

Мабуть, не треба пояснювати, що скупчення людей, які рухаються на великій швидкості у замкненому просторі громадського транспорту, завжди означає ситуацію підвищеного ризику. Це не означає, звичайно, що треба боятися поїздок автобусом або тролейбусом, але існують правила, які допомагають людині безболісно співіснувати із громадським транспортом:

переглядів: 289
11:52

У Кропивницькому, на вулицях Великій Перспективній, Соборній, Великій Пермській та у сквері Яновського, що на перетині вулиць Куропʼятникова і Яновського, незабаром буде висаджено пів тисячі дерев.

переглядів: 389
11:44

На другому році пандемії коронавірусу статистика залишається невтішною. Міністерство охорони здоров’я звітує про більш як 12 тисяч нових випадків COVID-19 за добу. Лікарні знову заповнилися хворими, і під потреби ковідних пацієнтів віддають інші відділення. Медики б’ють на сполох, адже практично всі госпіталізовані не щеплені. Чим страшний коронавірус для невакцинованих українців?

переглядів: 394
17:23

Купить чай — это легко или просто? Полки магазинов и супермаркетов ломятся от продукции данного плана, так как она представлена разнообразным ассортиментом. Тем не менее, в большинстве случаев, представленный чай характеризуется достаточно посредственным уровнем качества.

переглядів: 288
19:00

Життя та праця людини в сучасному світі невід’ємно пов’язані з ліфтами, як пасажирськими так і вантажними.

переглядів: 501
1 2 »
pgt 0.44368 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua