МЕНЮ


14:35За час пандемії від ускладнень, викликаних коронавірусом, померли вже 58 700 українців. Майже всі вони були невакциновані. Як і 98% тих, хто потрапив до лікарень. Лікарі наполягають, що лише щеплення проти COVID-19 гарантує захист від госпіталізації і смерті від коронавірусу. Вже понад 7,5 мільйона українців щепилися проти COVID. Втім, частина людей відмовляється вакцинуватися через страх побічних реакцій. Як працюють вакцини, які використовує Україна, та які можуть бути реакції на них, нагадує Центр громадського моніторингу та контролю.

переглядів: 958
14:25Восьмого жовтня в музичній школі № 1 ім. Г. Нейгауза відзначили день пам’яті славетного земляка Генріха Нейгауза. Свято традиційно розпочалося з покладання квітів до меморіальної дошки видатному музикантові на будинку, де той народився (вул. Шульгиних, 26) (на знімку).

переглядів: 483
08:20

Европейские кулинарные традиции всегда пользовались популярностью по всему миру. Знакомы нам любимые блюда. приготовленные по лучшим рецептам кухонь западной, восточной, северной и центральной Европы. Чтобы насладиться их вкусом, выберите ресторан, что ва

переглядів: 338
18:15

Электронная торговая биржа «Європейська» — перспективная площадка позволяющая легко покупать, легко продавать права на пользование природными недрами, коммерческую недвижимость, имущества компаний-банкротов, земельные участки, металлолом, автомобили и многое другое.

переглядів: 300
08:48

Для господарств-виробників це навантаження із підрахунку зібраного зерна максимально зростає у період збирання збіжжя.

переглядів: 345
15:38

Відпочинок у лісі відновлює наші сили, заспокоює нервову систему, дає наснагу для нашої творчості. Дуже багато людей, особливо восени, коли дерева довкола стають золотаво-червоними, люблять прогулянки лісом, часом наодинці, а то і групами, як організованими (туристичні походи), так і неорганізованими.

переглядів: 758
15:37

Карантин у Кропивницькому можуть посилити. Єдиним ефективним запобіжником поширенню пандемії коронавірусу є масова вакцинація населення: усі, хто не має протипоказань, мають зробити щеплення. Тому міський голова Андрій Райкович вкотре звертається до кропивничан:

переглядів: 532
15:18Не так давно кропивничанина Івана Борщенка за мужність і відвагу, виявлені при захисті державних інтересів і територіальної цілісності України, визнали переможцем міського конкурсу «Молода людина року» в номінації «Молодий захисник України» і вручили йому відзнаку конкурсу.

переглядів: 1182
14:58Хто він - сучасний читач, користувач бібліотеки? Уточнімо, не будь-якої, а обласної універсальної наукової бібліотеки імені Дмитра Чижевського? Розібратися з цим питанням нам допомогла завідувачка відділу абонемента Наталія Білаш. Щоб поспілкуватися з нею і її колегами, ми вибрали гарний привід – Всеукраїнський день бібліотек.

переглядів: 812
« 1 2 3 »
pgt 0.44817 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua