МЕНЮ


16:3129 вересня в рамках дев’ятої міжнародної виставки «AGROEXPО» відкрилась цікава туристична локація, створена фахівцями управління культури та туризму Кропивницької міської ради.

переглядів: 937
16:25У Кропивницькому триває дев'ята Мiжнародна агропромислова виставка «AGROEXPO»

переглядів: 1012
16:22Готовність кропивницького комунального підприємства «Теплоенергетик» до опалювального сезону становить 96 відсотків, заявив заступник міського голови Олександр Вергун на брифінгу у вівторок.

переглядів: 699
16:11За декілька днів, третього жовтня, в Україні відзначатимуть День працівників освіти, тож уже зараз «Вечірня газета» вітає освітян із прийдешнім святом і бажає як творчих звершень у професійній діяльності, так і щастя в особистому житті. Зокрема, й тим кропивницьким учителям, чиї випускники цьогоріч досягли найбільших результатів на зовнішньому незалежному оцінюванні: отримали по двісті балів з одного із предметів. Цей результат – плід спільної праці не одного року і цих учнів, і їхніх учителів.

переглядів: 1063
15:59Журналісти з Кіровоградської та Черкаської областей побували в Естонії також і у своїх колег – у редакціях Естонської суспільної телерадіокомпанії (ERR), де зустрілися із журналістом ERR паном Тоомасом Сільдамом, головними редакторками ERR Radio-4 пані Джулією Балі й телеканалу ETV+ пані Катериною Таклая, а також у редакції газети «Ярва театая» в містечку Пайде. Про це видання нам розповів і провів екскурсію його редакцією фотокореспондент, родина якого походить з України, відомий в Естонії фотомайстер Дмитро Котюх.

переглядів: 1157
15:31На веб-сайті кропивницького художньо-меморіального музею Олександра Осмьоркіна, в розділі «Вибрані виставки», презентовано віртуальну експозицію творів кропивницьких художників – претендентів на вступ до Національної спілки художників України, з якою музей пов’язує багаторічна тісна творча співпраця.

переглядів: 700
pgt 0.44366 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua