МЕНЮ


12:43Нині Центральноукраїнський державний педагогічний університет ім. Володимира Винниченка – один з провідних закладів вищої освіти нашого регіону. «Освітня перлина в центрі України», – так характеризує виш його ректор Євген Соболь, який лише чотири місяці тому посів цю посаду.

переглядів: 1837
12:28Під такою назвою на вебсайті художньо-меморіального музею Олександра Осмьоркіна презентовано віртуальну персональну виставку творів відомого кропивницького художника Олександра Демиденка до його 55-річчя. Виставка представлена в рамках мистецького проєкту «Лауреати обласної премії в сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства імені Олександра Осмьоркіна».

переглядів: 1382
19:02Порівнюючи періоди і постаті як для історії відносно недалекого часу В.Стуса, В. Чорновола, Л. Лук'яненка, О.Мешко, родини Калинців і Горинів, В.Овсієнка, Є.Сверстюка і багатьох інших, які в часи чекістсько-кагебістського терору мали силу духу і гідності говорити правду, і сьогоднішнє політичне пристосуванське життя, завжди повертаюсь спогадами до мого рідного села, де проживали надзвичайно мудрі люди.

переглядів: 1812
18:59Про реалізацію проєктів громадського бюджету, створення сайту «Діловий Кропивницький» та інспекцію тимчасових споруд для ведення торгівлі розповів на брифінгу заступник кропивницького міського голови Михайло Бєжан.

переглядів: 1751
18:46

У Міністерстві охорони здоров’я заявили, що епідемічний сезон грипу буде таким, як і торік: очікуються штами B/Washington, H1N1 та H3N2. За прогнозом ВООЗ, у новому епідсезоні в Україні, ймовірно, циркулюватимуть 4 штами вірусу. Що це за віруси, хто може опинитися у зоні ризику та які симптоми грипу, дивіться на інфографіці.

переглядів: 1895 / коментарі (1)
18:40

Останнім часом кропивничани активно дискутують з приводу можливого підвищення вартості проїзду в маршрутках із семи до чотирнадцяти гривень. Наскільки вимоги перевізників є обгрунтованими? Чи все від неї залежне робить міська влада, щоб послабити фінансовий удар по гаманцях кропивничан?

переглядів: 1855
18:2817 листопада на площі перед Кропивницькою міською радою відбулися урочистості з нагоди Міжнародного дня студента. Фішкою цьогорічного святкування було активне залучення студентства до вакцинації від CОVID-19.

переглядів: 1697
12:54

Основним лікарем для кожного пацієнта є сімейний лікар, терапевт і педіатр. До нього слід звертатися з першими скаргами на самопочуття та не забувати регулярно відвідувати й без скарг, щоб піклуватися про власне здоров’я. В Україні зараз є майже 14 000 лікарів, з якими ще можна укласти декларацію. Як їх знайти у Кіровоградській області та укласти декларацію?

переглядів: 1471
12:38Ще донедавна вона працювала лікарем ветеринарної медицини Держпродспоживслужби. Два роки тому пішла на пенсію, що дало можливість повністю заглибитись у творчість. Ще працюючи, вона віддавала своєму захопленню весь свій вільний час. Зараз же воно настільки поглинуло, що уявити себе без постійного творчого пошуку, вибору своїх майбутніх персонажів, виготовлення нових робіт вона просто не уявляє.

переглядів: 1263 / коментарі (1)
1 2 »
pgt 0.32113 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua