МЕНЮ


15:39

Сучасні камінні топки Львів почав освоювати досить швидко, і популярність їх постійно зростає завдяки унікальному комплексу функціональних, дизайнерських та експлуатаційних якостей.

переглядів: 197
16:22

Безумовно, уявити сучасне життя без новітніх засобів комунікації, Інтернету й розвиненого медіапростору здається неможливим. Ми звикли до того, що слідкувати за новинами зручно. Та чого більше в цьому – користі чи прихованої небезпеки для нас?

переглядів: 221
14:18

Спортивный интернет-магазин СasualSport позволяет приобрести оригинальную американскую продукцию Merrell по выгодным ценам. Также полезно изучить основные преимущества и особенности изделий данной марки.

переглядів: 289
11:29

Серед обов’язкових елементів оформлення приміщення навчального закладу – наочні посібники. Стенди в школі використовують для навчання, інформування, й виховного процесу.

переглядів: 336
08:13

У сучасному світі небезпека чатує на людину звідусіль, а блага цивілізації інколи можуть і завдати шкоди. Як, приміром, відкриті каналізаційні люки.

переглядів: 515
21:19

Псориаз – тяжелое хроническое заболевание, при которое периоды ремиссии сменяются периодами обострений. Недуг поражает кожный покров. Заболевание достаточно часто диагностируется у молодых людей и даже детей.

переглядів: 372
18:46

У Міністерстві охорони здоров’я заявили, що епідемічний сезон грипу буде таким, як і торік: очікуються штами B/Washington, H1N1 та H3N2. За прогнозом ВООЗ, у новому епідсезоні в Україні, ймовірно, циркулюватимуть 4 штами вірусу. Що це за віруси, хто може опинитися у зоні ризику та які симптоми грипу, дивіться на інфографіці.

переглядів: 780
18:40

Останнім часом кропивничани активно дискутують з приводу можливого підвищення вартості проїзду в маршрутках із семи до чотирнадцяти гривень. Наскільки вимоги перевізників є обгрунтованими? Чи все від неї залежне робить міська влада, щоб послабити фінансовий удар по гаманцях кропивничан?

переглядів: 756
12:54

Основним лікарем для кожного пацієнта є сімейний лікар, терапевт і педіатр. До нього слід звертатися з першими скаргами на самопочуття та не забувати регулярно відвідувати й без скарг, щоб піклуватися про власне здоров’я. В Україні зараз є майже 14 000 лікарів, з якими ще можна укласти декларацію. Як їх знайти у Кіровоградській області та укласти декларацію?

переглядів: 833
1 2 3 »
pgt 0.4627 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua