МЕНЮ


16:12

Останні тижні були напруженими: фактично щодня з'являються повідомлення про «замінування» торгових, розважальних центрів, освітніх закладів у різних містах країни. На щастя, всі ці повідомлення виявилися хибними, однак вони добряче псують нерви керівникам установ, відвідувачам, призводять до значних економічних збитків.

переглядів: 761
14:43

Причини, діагностика та лікування безпліддя

переглядів: 791
17:32

Сталь марки 20 изготавливается в строгом соответствии с ГОСТом. Это позволяет производить листы высокого качества с гарантированными технологическими свойствами.

переглядів: 994
09:18

Нестійкі погодні умови — відлига вдень і заморозки вночі та значне нагромадження снігового покриву на дахах будинків, балконах і на великих деревах — сприяють активному утворенню крижаних бурульок.

переглядів: 1056
18:17

Для чего нужны лавочки для дачи, если на территории вполне можно выстроить беседку со скамейками или в конце концов повесить гамак? Скамьи максимально удобны для быстрого отдыха, комфортного расположения личных вещей во время пребывания на открытом воздухе.

переглядів: 1138
13:04Сталося! Каталог творів митців Кіровоградщини «Барви степу» побачив світ.

переглядів: 3212
18:04

Лоджия – полноценная часть квартиры, которая также нуждается в оформлении. И один из самых важных элементов для оформления лоджии – жалюзи. Ведь окна лоджии выходят на улицу, а значит, демонстрируют соседям и прохожим дизайнерский вкус хозяев дома. Поэтому выбирать жалюзи на лоджию нужно с умом, балансируя между эффективностью и внешней привлекательностью.

переглядів: 1205
19:24

Укриття в захисних спорудах цивільного захисту є надійним способом захисту населення від засобів масового ураження в особливий період та в разі виникнення надзвичайних ситуацій.

переглядів: 1095
1 2 »
pgt 0.34802 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua