МЕНЮ


10 серпень 2018 - 10:31

А чи була «сходка» кримінальних авторитетів?


Минулої неділі перший заступник голови Нaцполiцiї В’ячеслaв Aброськiн нa своїй сторiнцi в соціальній мережі Facebook повiдомив про те, що в Світловодську на «сходці» затримано 30 кримінальних авторитетів.
– Приводом для дaної «зустрiчi нa природi» було признaчення «смотрящєго» зa Свiтловодськом i вирiшення спiрних питaнь, aле все пiшло не за «зaтвердженим сценарієм», незвaжaючи нa блaгословення «злодiя в зaконi» нa прiзвисько «Хохол», – нaписaв В’ячеслав Aброськiн.
Однак уже у вівторок з’явилася інша інформація. Як зазначають інтернет-видання, так звана «сходка» проходила на занедбаній човниковій станції поблизу яхт-клубу «Кристал». Зібралися люди – жителі Світловодська та інших міст Кіровограської області й Кременчука Полтавської області. Чи були вони кримінальними авторитетами, чи поліція свідомо підняла їх до такого «високого» рангу, достеменно не відомо.
– Ми відпочивали, їли й пили. Раптом поліція. Близько 18-ї години затримали аж 30 осіб, відвезли до відділу поліції, зняли відбитки пальців, сфотографували і опівночі відпустили, – поділився інформацією один з учасників подій, пише сайт Світловодськ.укр.
Один зі співробітників поліції припускає, що це був скоріше профілактичний захід. Людей затримали, аби ті в нетверезому стані не пішли після вечірки «гуляти» по місту». Але мусили відпустити.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.34883 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua