МЕНЮ


31 серпень 2012 - 09:08

"А гроші залиште під деревом"


До міліції звернувся 55-річний кіровоградець Микола Г. із проханням розшукати незнайомця, якому ні за що ні про що віддав понад дві тисячі гривень.

"Він зателефонував мені на мобільний і повідомив, що потрібна допомога моєму зятеві, бо той, мовляв, постраждав у бійці, – розповів Микола Іванович правоохоронцям – І умовив мене переказати на такий-то банківський рахунок дві тисячі сто гривень".

З подібною заявою звернулася до міліції і 65-річна Тетяна Г., теж жителька обласного центру: "Мені зателефонував незнайомець і попросив п’ять тисяч гривень за звільнення мого сина з міліції. Як і домовлялися, гроші я залишила під деревом біля будинку № 40 на вулиці Комарова".

А шахрай, який обдурив кіровоградку 52-річну Галину С., діяв через таксиста. Зателефонувавши Галині Миколаївні, він повідомив, що з вини її сина сталася дорожньо-транспортна пригода і тому вона має сплатити за нащадка десять тисяч гривень. Гроші наказав віддати таксистові, який мав чекати її в такому-то місці на вулиці Жовтневої Революції. Не маючи такої суми, жінка понесла таксисту 700 доларів та всі свої прикраси. Той узяв. А потім Галина зателефонувала синові і з’ясувала, що він у ДТП не потрапляв. І пішла жінка в міліцію.

Шахрайство в описаний вище спосіб набуло характеру епідемії. З огляду на це працівники міліції радять: перш ніж віддавати гроші, переконайтеся, чи справді ваші рідні потрапили в біду. А якщо ви вже потрапили в халепу, то негайно звертайтеся в міліцію.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39613 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua