МЕНЮ


25 лютий 2011 - 09:57

...А виглядав як справжній міліціонер


Ось що з’ясувалося в судовому розгляді. По обіді 19 жовтня минулого року цей чоловік з другом на автомобілі останнього заїхали на вулицю Червонозорівську. Настрій в охоронця був чудовий (щойно випив пивця), тільки от у кишенях форменої куртки гуляв вітер. Зміцнити фінансове становище вирішив за рахунок якого-небудь простака. Вийшовши із салону, охоронець побачив незнайомого молодика і – до нього. Представившись працівником міліції, затягнув його в машину і одразу ж дав волю кулакам. Деморалізувавши полоненого чотирма ударами в груди, він дістав з кишені куртки того цигарку (яку сам же непомітно поклав туди) і заявив, що це – наркотик. Погрожуючи притягненням до кримінальної відповідальності, лиходій забрав у молодика гроші (в того виявилося 200 гривень) і сказав: "Гуляй, але забудь про нашу зустріч". А той подався у міліцію. Невдовзі псевдоміліціонера було затримано. З’ясувалося, що раніше він уже притягувався до кримінальної відповідальності.

У суді він поводився тихіше води, нижче трави. Казав, що нечистий поплутав, і каявся. Врахувавши каяття підсудного та його численні чесноти (працює, позитивно характеризується на роботі, не алкоголік і не наркоман, а попередня судимість знята), служитель Феміди призначив йому покарання, мінімальне в межах статті "Грабіж" Кримінального кодексу, – чотири роки ізоляції від суспільства. І постановив звільнити охоронця з-під варти, давши йому дворічний випробувальний строк.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39238 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua