МЕНЮ


27 грудень 2013 - 13:47

…А вкрадених грошей не знайшли


Декілька місяців тому, у середині червня, "Вечірня газета" повідомила про те, що в одній із кіровоградських банківських установ під час чергової ревізії каси було виявлено нестачу майже 800 тисяч гривень, а точніше – заміну їх сувенірними грішми. Тоді ж "ВГ" розповіла, що підозра впала на 43-річну касирку, яка перед ревізією перестала з’являтися на роботі і не відповідала на телефонні дзвінки.

А недавно, на початку грудня, у Кіровському районному суді завершився розгляд кримінальної справи стосовно тієї жінки, уже без певного місця роботи. Завершився винесенням обвинувального вироку. Ось як у цьому документі описано злочин, вчинений Валентиною Миколаївною. Сьомого червня близько тринадцятої години вона, завідувачка касою банківського відділення, перебуваючи на своєму робочому місці, взяла з каси майже 9 тисяч гривень, більше 42 тисяч доларів США та 29 тисяч євро (усього, якщо перевести в національну валюту України, – понад 770 тисяч гривень), поклала їх у сумку і вийшла з нею надвір. Де Валентина поділа ці гроші – про це у вироку ні слова. Як і про які-небудь значні покупки, зроблені нею після 7 червня. Зате у вироку вказується, що вона до кінця того ж дня замінила украдені гроші сувенірними.

Поставши перед судом, ця жінка заявила, що уявлення не має, хто вкрав із довіреної їй каси таку силу-силенну грошей. А той факт, що камера відеоспостереження зафіксувала, як вона 7 червня близько тринадцятої години, перебуваючи на робочому місці, клала в сумку пачки грошей, Валентина Миколаївна пояснила суду так: "Дійсно, я брала гроші і виносила їх за межі установи, аби обміняти на новіші в іншому банку та завантажити їх в наш банкомат. Але зробити обмін не вдалося, тож я, повернувшись на місце, поклала їх у касу".

Та суд у це не повірив і, визнавши екс-касирку винною у привласненні чужого майна, призначив їй покарання у вигляді ізоляції від суспільства аж на сім років. Під варту жінку взяли одразу після проголошення вироку. Крім того, суд зобов’язав її сплатити обікраденому банку понад 770 тисяч гривень.

Так, у ході розслідування так і не знайшлися зниклі з банку гроші. Зате 20 червня міліція, проводячи у Валентини вдома обшук, виявила там кілька сувенірних стодоларових і двохсотгривневих купюр. До речі, цей факт став одним із доказів вини екс-касирки. А й справді, чесним людям такі сувеніри ні до чого.

Віктор ІВАНЕНКО
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.41217 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua