МЕНЮ


25 лютий 2013 - 15:05

Аби не стати жертвою "дєточкіних"...


Скільки існує автомобіль, стільки існує і проблема його охорони від посягань авто злодіїв.

Майже вікова боротьба власників транспортних засобів з авто злодіями доводить: чим сучаснішою і надійнішою буде протиугонна сигналізація тим складніше викрасти авто. Багато автовласників, на жаль, нерідко самі провокують до викрадення свого авто. Залишаючи їх без нагляду,з відчиненими дверима навіть з ключами у замку запалювання і відсоток того, що цим можуть скористатися авто злодії занадто високий, адже достатньо декількох хвилин, аби їх вже ніколи не побачити. І все ж деякі водії не надто цим переймаються, а тому маємо що маємо. Лише з початку лютого поточного року на території області викрадено 11 транспортних засобів. Переважна більшість викрадень стається з двору багатоповерхових будинків, таких випадків було - 6, від приватних домоволодінь - 3, зі станцій техобслуговування – 1 та ще 1 автомобілем заволоділи шляхом шахрайства. З них розшукано 7 транспортних засобів, ще 4 автомобілі перебувають у розшуку.

Радимо Вам, шановні автомобілісти, берегти свої машини. І від лихого ока, і від власної недбалості. Якщо ж трапився нещасний випадок і Ваше авто викрали, Управління Державтоінспекції звертається до Вас з проханням : не займайтеся пошуком самостійно, не гаючи часу відразу телефонуйте на «102» або телефон чергової частини УДАІ 35-75-06. Після Вашого дзвінка всім нарядам ДАІ передається орієнтування на розшук авто. Найбільше викрадених транспортних засобів затримується по «гарячих слідах».
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40193 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua