МЕНЮ


6 серпень 2012 - 13:36

Аби спека лиха не наробила


Температурний режим у більшості областей України наблизився до стихійно небезпечних рівнів, що примусило уряд увести ряд запобіжних заходів. Зокрема, у зв’язку з надзвичайною пожежонебезпекою заборонено візити до лісових масивів, лісопосадок, паркування машин біля лісосмуг, відкладено на пізніше відкриття сезону полювання й таке інше. Серед тих, хто має контролювати виконання запобіжних заходів – МНС, МВД, ДАІ, органи місцевого самоврядування. Тож минулої п’ятниці кіровоградський міський голова Олександр Саінсус зібрав на нараду керівників територіальних управлінь усіх силових відомств, представників Ленінського та Кіровського районів, керівників структурних підрозділів виконавчих органів влади, аби визначити, яких заходів слід вжити у Кіровограді, аби спека не наробила лиха.

– На Кіровоградщині, на щастя, через спеку не виникало надзвичайних ситуацій, але всі ми чули, які пожежі у Криму, Херсонській та Миколаївській областях, тож ми повинні вжити всіх заходів, щоб не допустити негативних наслідків таких погодних умов, - підкреслив Олександр Саінсус. – На цьому наголошують і Президент України, і уряд. Особливу увагу слід приділити зеленим насадженням – лісосмугам, лісовим зонам, ввести постійне патрулювання цих місць. Також необхідно посилити контроль за дотриманням правил дорожнього руху, вести роз’яснювальну роботу серед жителів приватного сектору щодо недопущення спалювання сміття та сухого листя. До цієї роботи мають підключитися і районні ради разом з квартальними комітетами. Особливу увагу слід приділити й ситуації на міському сміттєзвалищі – аби уникнути загоряння сміття, там має постійно чергувати поливна машина з водою.

Олександр Саінсус також доручив головному управлінню житлово-комунального господарства міської ради подбати про те, аби напоготові були всі поливні машини, що є в комунальних підприємств, аби у випадку пожежі вони могли допомогти рятувальникам у підвозі води.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38204 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua