МЕНЮ


1 червень 2010 - 11:48

Афера на мільйон


Податкову міліцію та прокуратуру Кіровоградської області зацікавила діяльність кіровоградського приватного підприємства, основним видом діяльності якого є оптова торгівля скрапленим вуглеводневим газом. Купуючи блакитне паливо у великих постачальників, що транспортують газ в Україну, кіровоградський махінатор перепродував його регіональним підприємствам, але уже за своєю ціною. Родзинка була у тому, що всі функції з купівлі, продажу зберігання та транспортування газу виконувала одна особа – директор підприємства. Ось такий собі кіровоградський Юлій Цезар, який одночасно мій виконувати декілька справ. Крім того, що підприємство займалось діяльністю лише на папері, воно ухилилось від сплати податків в особливо великих розмірах.
Віталій Заітов – заступник начальника відділення розслідування кримінальних справ слідчого відділу податкової міліції ДПА в області повідомив, що сума ухилень від сплати податків склала більше 2 мільйонів гривень.
Декілька днів поспіль слідчими податкової міліції області проводились обшуки та виїмки документів, які б підтверджували незаконні дії газового магната, на декількох підприємствах, з якими він взаємодіяв, в тому числі і державних. Чим більше було зібрано доказів по справі, тим більше запитань виникло у правоохоронців щодо законності взаємодії не тільки з регіональними підприємствами, але й підприємствами ближнього та навіть дальнього зарубіжжя. Нині слідство триває.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3762 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua