МЕНЮ


15 червень 2012 - 11:57

Агітуйте цивілізовано


Начальник спеціалізованої інспекції Кіровоградської міської ради Віктор Іванов звернувся до керівників партій, кандидатів у народні депутати з відкритим листом, в якому нагадує про необхідність дотримання під час передвиборчої агітації правил благоустрою.

Зокрема, Віктор Анатолійович нагадав учасникам виборчого процесу, що, відповідно до Закону України "Про благоустрій населених пунктів", ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення та підпунктів 7.1, 7.2, 7.4 пункту 7 розділу 14 Правил благоустрою м. Кіровограда, заборонено наклеювати оголошення, інформаційні та агітаційні плакати, рекламу, листівки, іншу інформацію, робити написи та малюнки на будинках, парканах, деревах, водостічних трубах, опорах, зупинках міського пасажирського транспорту та в інших місцях.

У випадку виявлення порушень вищезазначених нормативних документів на керівників партій, кандидатів у народні депутати від партій та по мажоритарних округах складатимуть адміністративні протоколи і готуватимуть матеріали до суду про зняття партії чи кандидата-порушника з передвиборчих перегонів.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36808 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua