МЕНЮ










23 вересень 2013 - 11:44

«Агроекспо»: доїхати безкоштовно, скупитися вигідно


Під час проведення Всеукраїнської аграрної виставки «Агроекспо» – з 3 по 5 жовтня, кіровоградці та гості міста зможуть дістатися до місця її проведення абсолютно безкоштовно, і заодно – вигідно скупитися.

На три дні, в які буде проводитися виставка, в місті вводиться безкоштовний експрес-маршрут, укомплектований автобусами великої місткості: від зупинки «Автостанція № 2» ( «старий» автовокзал ) до самого місця проведення «Агроекспо» (вул. Мурманська, 8), з однією проміжною зупинкою біля обласної лікарні.

У четвер і п'ятницю, 3 та 4 жовтня, експрес ходитиме з 8:30 до 17:30, в суботу, 5 жовтня – з 8:30 до 16:30.

Щоб пасажирам було простіше зорієнтуватися, на зупинках, де можна буде сісти на експрес, і на самих автобусах буде присутня символіка виставки.

Крім того, в суботу, 5 жовтня, на території «Агроекспо» діятиме ярмарок сільськогосподарської продукції та інших товарів народного споживання, які будуть відпускатися за ціною виробника.

Усі три дні, крім основної експозиції – техніки і обладнання для агропромислового комплексу, на гостей виставки чекатимуть ярмарок професій – презентація провідних вищих і професійно-технічних навчальних закладів України і області, новинки автосалонів, розважальна програма і багато іншого.

Нагадаємо, Всеукраїнська агропромислова виставка «Агроекспо» цього року пройде в Кіровограді вперше, зібравши на виставковій площі в 36 тис. м ² в центрі України провідних національних і зарубіжних виробників сільськогосподарської техніки, устаткування, технологій і послуг для агропромислового сектора. Надалі виставку планується проводити щорічно.




Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 



pgt 0.40834 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua