МЕНЮ


19 липень 2013 - 14:12

"АгроЕкспо" збере у Кіровограді світові бренди сільгосптехніки


Агропромислова виставка "АгроЕкспо", яка з 3 по 5 жовтня проходитиме у Кіровограді, збере на одному майданчику найвідоміші світові бренди сільгосптехніки.

Свою участь у виставці, організаторами якої є Міністерство аграрної політики та продовольства України, Асоціація підприємств-виробників техніки й обладнання для АПК "Украгромаш" і Асоціація аграрних інженерів України, вже підтвердили представники таких відомих брендів, як New Holland, Case IH, Kuhn, Fendt , Horsch, Great Plains, Tecnoma, Maschio Gaspardo, Faresin, Amity, МТЗ “Беларус”, “Ростсельмаш” та багатьох інших.

Завдяки особливому формату "АгроЕкспо" – рекордній для подібних виставок площі для статичних експозицій (36000 квадратних метрів), демонстраційного поля для показу техніки в роботі та некомерційному характеру виставки – вона дає можливість учасникам представити максимальний ряд своєї продукції.

Унікальна можливість – на три дні стати центром агропромислового машинобудування України та зібрати на одному майданчику десятки кращих зарубіжних й українських виробників товарів і послуг для АПК під егідою Мінагропромполітики випала Кіровограду не випадково. Розвинуте сільськогосподарське машинобудування нашої області, потужний агропромисловий потенціал Кіровоградщини і, звичайно ж, зручне географічне розташування міста зробили його кращим місцем для проведення виставки такого роду.

Проведення агропромислової виставки, орієнтованої на безпосередніх споживачів, відкриває нові можливості для розвитку сільськогосподарського машинобудування в Україні, галузі, яка на сьогоднішній день є однією з пріоритетних галузей економіки України і перебуває на особистому контролі Президента України. У той же час для Кіровоградщини спеціалізована виставка міжнародного статусу – це вагомий крок у розвитку економічного потенціалу області та можливість для залучення інвестицій.

"АгроЕкспо" пройде за адресою: вулиця Мурманська, 8 (Балашівська промислова зона, виїзд з міста в напрямку Умані). Основні тематичні розділи виставки: сільськогосподарська техніка, насіння та посадковий матеріал, добрива та засоби захисту рослин, інформаційні технології в АПК, обладнання для тваринництва, оснащення млинових і елеваторних комплексів, переробка сільськогосподарської продукції, послуги для підприємств АПК, автомобілі, навантажувачі, автокрани, екскаватори.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.33081 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua