МЕНЮ


17 лютий 2018 - 15:49

Акцент – на соціальних питаннях


Понад сорок питань внесено до порядку денного п’ятого засідання десятої сесії міської ради Кропивницького, яке відбулося 15 лютого. Левова часта – це галузеві програми на нинішний рік.
На початку засідання міський голова Андрій Райкович вручив родині загиблого в зоні АТО Андрія Беспалова орден “За мужність”. Високу державну нагороду прийняв батько військовослужбовця Іван Васильович та подякував всім присутнім за турботу та увагу до родин захисників Вітчизни. Міський голова запевнив у подальшій повсякденній підтримці тих, хто нині боронить нашу державу, сімей військовиків, які поклали за неї життя.
Потім слово взяли громадські активісти, які розповіли депутатам про свої біди, проблеми, висловлювали пропозиції, дякували за те, що отримали матеріальну допомогу на лікування своїх дітей та онуків.
Одними з перших у порядку денному стояли соціальні питання, вирішення яких залежало від внесення змін та доповнень у довгострокові програми соціального захисту та соціальної підтримки окремих категорій населення міста, а також підтримки учасників антитерористичної операції в східних областях України та членів їхніх сімей. Зміни до обох програм прийнято одноголосно.
Підтримали депутати і зміни до програми “Безпечне місто”, затвердили на 2018 – 2020-і роки програми “Молодь”, підтримки молодих сімей, відпочинку та оздоровлення дітей, а також реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Ухвалено й перспективний план роботи міської ради на нинішній рік. Секретар міської ради Андрій Табалов, який доповідав із зазначеного питання, зауважив, що цей план дасть можливість ретельніше підходити до виконання поставлених завдань.
Депутати внесли зміни до міського бюджету на 2018 рік. І хоча рік лише почався, та життя диктує свої вимоги. Тож вчасне внесення змін до головного фінансового документа міста забезпечить підґрунтя для успішної реалізації проектів, необхідних виплат працівникам бюджетної сфери, соціальної підтримки громадян тощо.
Більш детальний звіт про п’яте засідання 10-ї сесії міської ради – у наступному номері “ВГ”.
Наш кор.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36868 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua