МЕНЮ


24 квiтень 2015 - 12:46

Активізувались крадії комунального майна


Кіровоградські комунальники б’ють тривогу та звертають увагу його мешканців на той факт, що у місті почастішали випадки зухвалих крадіжок комунального майна.

Від цього побутового варварства страждають всі, адже зловмисники викрадають дороговартісне ліфтове обладнання, дощоприймальні решітки, металеві кришки люків та труби комунікацій, огорожі, автоматичні вимикачі у під’їздах будинків, лічильники, електричні дроти, опалювальні прилади (батареї), відновлення яких лягає непосильним тягарем на житлово-експлуатаційні організації, мешканців будинків та збільшує витрати міського бюджету.

Коментуючи ситуацію у місті, начальник головного управління житлово-комунального господарства міської ради Олександр Хачатурян наголосив на тому, що кіровоградцям потрібно бути більш пильними щодо комунального майна. Був випадок, коли крадії винесли по частинах ліфт, а бабусі, які сиділи біля під’їзду, навіть уваги не звернули на злодіїв. Потім вже, коли була виявлена крадіжка і підйомник був виведений з ладу, вони згадали, як бачили кількох чоловіків, котрі ходили мимо них з драбиною, якимись інструментами.

Не гребують зловмисники і найсвятішим, скоюючи акти вандалізму на кладовищах та меморіалах. Наживою стають металеві огорожі, пам’ятні та ритуальні атрибути.

Тож усім мешканцям міста треба бути більш уважними до підозрілих осіб, які можуть завдати шкоди комунальному майну. Якщо ви стали свідками крадіжок комунального майна чи актів вандалізму або виявили підозрілих осіб, не зволікайте і негайно звертайтеся до аварійно-диспетчерської служби (телефони: 15-80 (міський) або 066-506-36-94 (мобільний) та у міліцію (102).

А власникам приймальних пунктів металолому будь-якої форми власності варто пам’ятати, що вони не мають права приймати брухт явно злочинного походження – кришки люків, сотні метрів дротів, пам’ятні знаки чи плити тощо. Інакше їх також чекає кримінальна відповідальність.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.34293 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua