МЕНЮ


12 березень 2013 - 15:22

Алкоголю у сквері "Центральному" не буде


Вона нагадала, що ще в травні 2011 року депутати Кіровоградської міської ради прийняли рішення про заборону продажу пива, алкогольних та слабоалкогольних напоїв у закладах торгівлі та ресторанного господарства з 22-ї до 8-ї години. Даним рішенням було також заборонено продаж пива у кіосках, які розташовані на відстані 300 метрів від закладів освіти, спорту, культурно-розважальної сфери. Всього за період дії рішення було проведено 75 рейдів, завдяки яким було виявлено майже сотню порушень, про що було складено адмінпротоколи.
– Враховуючи ситуацію й численні звернення мешканців міста щодо порушення режиму роботи об’єктів торгівлі та закладів громадського харчування при продажу алкогольних напоїв було прийнято рішення міськвиконкому, яким обмежено режим роботи кафе «Зірка», «Веселка» і ресторану «Весна» до 22-ї години, – зазначила Тетяна Бєлова. – На сьогодні кафе «Зірка» й «Веселка» припинили свою діяльність. Постійно порушувалось дане рішення суб’єктами підприємницької діяльності, які знаходяться у сквері «Центральний». А це дало привід депутатам міської ради внести зміни до вищезазначеного рішення, яким закладам громадського харчування, розташованим у даному сквері, заборонити продаж пива, слабоалкогольних та алкогольних напоїв після закінчення терміну дій ліцензій на цей вид діяльності вже у червні, липні та грудні цього року.
Таким чином, у сквері «Центральний» алкоголь не продаватимуть, і поступово, після реконструкції, він має перетворитись на затишне місце відпочинку кіровоградців, де не буде також і стихійної торгівлі. Власникам кафе варто подумати про можливе перепрофілювання цих закладів, розширення переліку послуг.
Окремо зупинилась начальник управління і на розробці рішення міської ради «Про затвердження положення про порядок встановлення режиму роботи підприємств торгівлі, ресторанного господарства та надання послуг на території міста Кіровограда». Даний документ, розроблений фахівцями юридичного відділу міської ради, вже розглядали депутати міськради, але він був відправлений на доопрацювання з огляду на ряд зауважень та рекомендацій, висловлених у ході обговорення народними обранцями. Свої пропозиції внесли і спеціалісти управління зі сприяння розвитку торгівлі та громадського харчування. Зокрема, вони стосувались визначення режиму роботи закладів з восьмої до двадцчть другої години за принципом «мовчазної згоди», як це передбачено законодавчими та санітарними нормами, які визначають таке поняття, як нічний час – з десятої вечора до восьмої ранку. За наявності певного переліку документів, відеоспостереження за приміщенням та прилеглої території до закладу, «кнопки виклику» міліції для безпеки відвідувачів та обслуговуючого персоналу, словом, дотримання встановлених законом вимог для ведення торгівлі у нічний час, такий дозвіл буде видано відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради. За словами Тетяни Бєлової, даний проект рішення був підготовлений відповідно до статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування», отже, про певну самодіяльність, тиск на підприємців чи обмеження їхньої діяльності не йдеся. Погодження з власниками об’єктів торгівлі про роботу в зручний для населення час є повноваженнями органів місцевого самоврядування, і буде підготовлений чіткий та виважений документ.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38034 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua