МЕНЮ


16 червень 2017 - 07:49
Альтернативи сучасній котельні немає

Іншого варіанта, ніж модернізувати модульну котельню в селищі Новому, немає. Причому завершувати проект мають спільно міська і Новенська селищна ради. На цьому наголосив у понеділок на нараді з питання теплозабезпечення селища Андрій Райкович.
В обговоренні шляхів вирішення надзвичайно важливої як для новенців, так і міської влади проблеми взяли участь секретар міської ради Андрій Табалов, заступники міського голови Олександр Мосін та Олександр Грабенко, голова Новенської селищної ради Сергій Денисенко, начальник головного управління житлово-комунального господарства Віктор Кухаренко, начальник управління капітального будівництва Віктор Ксеніч та директор КП «Теплоенергетик» Тетяна Соколенко.
Сьогодні стоїть питання: буде чи не буде у помешканнях мешканців селища зимою тепло? А час у даному випадку – проти людей – будь яке затягування з пуском нової котельні ускладнює подачу тепла в домівки, на підприємства та установи.
– Зрозуміло, що піти звичним шляхом і запустити гігантську котельню без багатомільйонних вливань в її ремонт і підготовку цьогоріч неможливо, – наголосив Андрій Райкович. – Тож сьогодні кожний має вирішувати частину спільної проблеми. Селище – оперативно завершити комплексну експертизу проекту, передати його управлінню капітального будівництва та провести детальний аналіз стану всіх багатоповерхівок, визначити будинки, де залишилися одна – дві квартири без автономного опалення. Міська рада – вирішити питання фінансування проекту. Крім того, необхідно встигнути провести всі тендерні процедури.
При цьому новенці мають знати і розуміти кожен крок влади, а для цього важливо грамотно вибудувати інформаційну кампанію для мешканців – це принципова позиція міського голови.
Сьогодні питання теплозабезпечення має розглядатися на сесії Новенської селищної ради, у засіданні якої візьме участь і секретар міської ради Андрій Табалов. Якщо депутати приймуть відповідні рішення, вони наблизять цим перспективу надійної подачі тепла у квартири мешканців селища.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.5805 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua