МЕНЮ


13 серпень 2012 - 15:06

Амброзії оголосили війну


Завідувач сектора екології та природоохоронної діяльності управління земельних відносин й охорони навколишнього середовища міської ради Галина Негода повідомила, що до програми природоохоронних заходів місцевого значення на 2012 рік депутати міської ради в червні внесли зміни, передбачивши за рахунок фонду охорони навколишнього середовища кошти на знищення карантинних рослин.

– У липні з КП "Трест зеленого господарства" була укладена угода на загальну суму 298 тисяч гривень, – каже Галина Негода. – "Зелентрестівці" вже приступили до робіт на проспектах Університетському, Винниченка, вулицях Жовтневої революції, Попова, Героїв Сталінграда, Калініна, Полтавській, Московській, на бобринецькому, маловисківському та знам’янському в’їздах у місто. Планується, що зазначені кошти буде повністю використано вже в серпні цього року. Боротися із карантинними рослинами тресту допомагає КП “Єлизавета”. Зараз найнебезпечніший період – цвітіння та розповсюдження амброзії, тому дуже важливо, щоб косіння бур’янів проходило якісно. Але охопити всі проблемні ділянки складно. У місті чимало пустирів, об’єктів незавершеного будівництва, які заростають бур’янами. Всі ці об’єкти мають власників, які й повинні утримувати їх у належному стані. З не- добросовісними суб’єктами господарювання веде активну роботу спецінспекція міської ради.

Хочеться окремо сказати про приватний сектор міста, який також подекуди заростає бур’янами, і саме тут спостерігається найбільше розповсюдження амброзії та інших карантинних рослин. Тут повинні активізуватись голови квартальних комітетів, які мають впливати на господарів садиб, котрі допустили забур’яненість прилеглих до їхнії домоволодінь територій. Особлива відповідальність покладається на начальників міських ЖЕКів та КРЕПів, керівників бюджетних установ щодо вжиття заходів з недопущення розповсюдження шкідливих для здоров’я людей рослин. У разі виявлення запущених територій вживатимуться заходи адміністративного впливу до посадових осіб, які допустили недбальство у догляді за закріпленими територіями.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38768 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua