МЕНЮ


20 вересень 2019 - 11:49

Андрій Райкович: Будуємо місто разом!


Передсвяткова пресконференція міського голови Кропивницького Андрія Райковича стала цікавою розмовою про найближче майбутнє обласного центру. Очільник міста і журналісти активно обговорювали пріоритетні намрямки розвитку Кропивницького у 2020 році.

Це був діалог партнерів, свого роду командна робота, у якій всі проявили зацікавленість знайти той оптимальний шлях, що в умовах обмеженості ресурсів дасть можливість місту розвиватися і зробить його комфортнішим для його жителів. Тож на актуальні і гострі запитання представників медіа міський голова давав відверті відповіді.

Пріоритетом №1 для Кропивницького назвав Андрій Райкович нагальну необхідність модернізації системи теплопостачання міста: будівництво модульних котелень та залучення коштів міжнародних фінансових організацій та ЕСКО-компаній для проведення термомодернізації будівель закладів бюджетної сфери.

– Для мене як для міського голови, для нашої команди розбудова міста є ключовим завданням,– наголосив очільник міста. – І комунальний простір, дороги, транспорт посідають тут особливе місце. Реалізація таких проектів – це, перш за все, комфорт, це – високий статус міста і це – такі необхідні додаткові робочі місця.

У Кропивницькому триватиме модернізація дорожньої інфраструктури. Велика Балка з’єднається з провулком Об’їзним, вулиця Кропивницького стане важливою транспортною магістраллю із виходом на вулицю Полтавську, новий міст об’єднає Стару Балашівку з Лелеківкою, капітально ремонтуватимуть шляхопроводи через Інгул по вулицях Кропивницького та Київській.

– Не менш важливим для міста є розвиток його соціально-гуманітарного простору, – акцентував увагу Андрій Райкович. – Це надзвичайно чутлива сфера життя міської громади, бо тут у центрі уваги завжди перебуває людина: від маленької дитини – до ветерана.

Реформування медичної галузі в обласному центрі передбачає реалізацію перспективного плану розвитку Кропивницького госпітального округу. Сюди необхідно віднести також завершення інтеграції ДЗ «Спеціалізована медико-санітарна частина № 19 МОЗ України» у мережу лікувально-профілактичних закладів комунальної власності міста, реконструкцію дитячої поліклініки та лікарні швидкої медичної допомоги і, безумовно, продовження ІІ етапу медичної реформи – реорганізацію закладів вторинної ланки.

Буде продовжено і зведення житлових будинків за кошти міського бюджету.

А от розширення дозвіллєвого простору міський голова назвав родзинками розвитку Кропивницького.

– Місто живе, коли в ньому є успішна молодь, щасливі діти, коли на вулицях звучить музика, а із кав’ярень ароматно пахне кавою, – зазначив Андрій Райкович. – Коли дбайливо зберігається історична аура і бережно вплітається у неї свіжа нитка. Саме такі проєкти є в наших орієнтирах на наступний рік. До активізації деяких, наприклад, як реконструкція площі Героїв Майдану, відчуваю, необхідно долучитися особисто. Питання аж дуже гаряче, і необхідно знайти спільні точки дотику професійних архітекторів і громадських активістів. Відповідне завдання профільним службам вже поставлено.

Серед ключових проєктів 2020-го і наступних років, названих міським головою, необхідно відзначити завершення будівництва сучасного ЦНАПу з новою якістю адміністративних і соціальних послуг, реконструкцію Набережної Інгулу, Ковалівського парку та парку Перемоги, відновлення композиційної цілісності пам’ятки національного значення “Фортеця святої Єлисавети”, будівництво у місті сучасного спортивно-оздоровчого комплексу з басейном, створення молодіжного “Коворкінг-центру” та відкриття туристично-інформаційного центру.

– Я мрію про красивий, комфортний затишний Кропивницький, – поділився очільник міста. – Щоб тут розвивалося усе, що служитиме людині і робитиме місто зручним і стильним. Розумію, що лише моїх мрій недостатньо. Тому щиро сподіваюся на подальше порозуміння у визначенні пріоритетів з депутатським корпусом, на підтримку громади і експертного середовища, у тому числі засобів масової інформації.

Андрій Райкович закликав усіх будувати рідне місто разом.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.24264 сек. / запитів: 5 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua