МЕНЮ


class="cn_news_even">
13 травень 2016 - 20:17

Андрій Райкович: Головне в роботі комунальників – системність


Початок травня, святковий для мешканців міста, комунальникам додав роботи. Міський голова Андрій Райкович подякував спеціалістам усіх комунальних служб та виконавчих органів міської ради, які працювали у передсвяткові дні в активному режимі і зуміли підготувати більшість об’єктів навіть попри брак часу.

Але заспокоюватися і сповільнювати темпи не можна, адже благоустрій міста повинен бути значно якіснішим.

– Я контролював, контролюю і буду щоденно контролювати стан благоустрою, – наголосив Андрій Райкович, звертаючись до керівників виконавчих органів на апаратній нараді 10 травня. – Має бути щоденна робота на дорогах, в дворах, парках, скверах, на цвинтарях.

Це чудово, що у Кіровограді багато газонів, зазначив очільник міста, але неприпустимо допускати, щоб трава перетворювалася на високий бур’ян. Комунальні підприємства отримали від міського голови доручення негайно братися за мотокоси і приводити в порядок всі газони. І не лише комунальники мають цим займатися, а й підприємства, установи та організації на закріплених за ними територіях. А спецінспекція повинна цей процес контролювати, притягувати порушників правил благоустрою до відповідальності, наголосив міський голова.

Очільник міста приділив увагу й ситуації у зелених зонах масового відпочинку.

– Досить спостерігати, що коїться в двох великих скверах – Слави, біля Критого ринку, і у Центральному, – звернувся до своїх заступників Андрій Райкович. – Запрошуйте орендарів і починайте предметну розмову. Такий стан наших парків не задовольняє містян. З тими, хто торгує на території скверу Слави, потрібно вести діалог, долучати до нього депутатів усіх рівнів і, врешті-решт, вирішити цю проблему.

І на єдиному комунальному ринку, що діє у Шкільному мікрорайоні, час навести порядок, підкреслив Андрій Райкович. Павільйони, обладнання в жахливому стані, продукти продають з ящиків…

– Якби у роботі комунальників простежувалася системність, – наголосив міський голова, – то з цвинтарів не доводилось би вивозити за два тижні сміття, як за два роки. І на вулицях, у скверах, на в’їздах в місто, на Набережній щодня вони не вигрібали б центнери непотребу, хоча там урни є.

Зважаючи на ініціативу кіровоградців, висловлену у петиції міській раді, збільшити кількість урн в обласному центрі, очільник міста дав доручення головному управлінню ЖКГ проаналізувати ситуацію і, якщо урн не вистачає, додати їх.

Андрій Райкович звернув увагу присутніх і на поведінку кіровоградців, особливо молоді, у вечірній час на Набережній – скільки там плаває у воді пляшок і бляшанок від пива, пакетів від чипсів, насіння і горішків. Урни – поруч, а всі залишають порожні пляшки і пакети на лавочках і газонах або викидають в Інгул! Своє слово тут повинні сказати і силові структури, поліція, муніципальний патруль.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 Погода, Новости, загрузка...
pgt 0.41189 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua