МЕНЮ


8 червень 2018 - 13:01

Андрій Райкович: Гроші треба «вигризати»


На засіданні регіонального відділення Асоціації міст України, яке нещодавно відбулося в облдержадміністрації, головною темою була реалізація медичної реформи в області. Про це повідомив на апаратній нараді міський голова.
– Начальник управління охорони здоров’я Оксана Макарук презентувала досвід кропивницької громади у просуванні реформи, – зазначив Андрій Райкович. – Ми можемо вже ділитись ним з представниками інших територіальних громад. Але ще недостатньо комунікації з населенням. Люди, особливо похилого віку, повинні в доступній формі отримати консультації, всю інформацію про те, як оформити декларації із сімейними лікарями. Надзвичайно важливо також залучати до реалізації проектів галузі охорони здоров’я державні кошти з фонду регіонального розвитку. Ми не достатньо ефективні у відстоюванні інтересів міста в залученні державних інвестицій. У нас що, немає об’єктів, які потребують колосальних капіталовкладень – в галузях ЖКГ, медицини, освіти, капітальному будівництві, енергетиці? Гроші потрібно «вигризати». Проекти готувати наперед, вести постійний діалог з обласною владою, профільними міністерствами, народними депутатами.
Андрій Райкович доручив керівнику департаменту економічного розвитку, торгівлі та інвестицій міської ради негайно активізувати роботу з підготовки та просування проектів і надавати щоквартальну інформацію про хід їх реалізації.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.41772 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua