МЕНЮ


4 сiчень 2019 - 15:05

Андрій Райкович: “Комунальний порядок у місті – найголовніше!”


Погода продовжує екзаменувати кропивницьких комунальників. За прогнозами синоптиків, на Кропивницький знову очікує негода: сніг, дощ, ожеледиця. Тому на апаратній нараді міський голова Андрій Райкович закликав керівників усіх комунальних служб ретельно підготуватися до несприятливих умов, щоб і техніка, і працівники були готові вчасно реагувати на зміну погоди.


– Підприємство “Екостайл” у передсвяткові дні має забезпечити своєчасне вивезення сміття з майданчиків багатоповерхівок: містяни здійснювали прибирання, контейнери переповнені, – нагадав Андрій Райкович. – «Водоканалу» слід оперативніше ліквідовувати пориви, особливо каналізації. І рити ями не методом тику, а чітко знаючи, де є порив. КП “Універсал 2005” – не обмежуватись розчищенням снігу на магістральних дорогах, якими рухається громадський транспорт. З віддалених вулиць до нього теж треба діставатись.

Міський голова зауважив, що першочергові регламентні роботи комунальники навчились виконувати вчасно та якісно. Загалом, очільник міста оцінив роботу комунальних служб за останній тиждень на “добре”. Андрій Райкович доручив у першу чергу розчистити під’їзди до шкіл, садочків, лікарень та поліклінік. Візьмуться комунальники також за зняття бурульок із дахів.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.60247 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua