МЕНЮ


8 березень 2018 - 10:00

Андрій Райкович: Комунальники з негодою впоралися


Міський голова Кропивницького Андрій Райкович високо оцінив роботу комунальників під час снігопадів, ожеледиці та при суттєвому зниженні температури повітря.
– Працівники комунальних підприємств добре прибирають сніг, вчасно посипають тротуари протиожеледною сумішшю, розчищають дороги. Завдяки їм у місті не виникло транспортного колапсу, люди могли дістатися до роботи. Працювали у дві – три зміни і якісно, за що від імені влади я висловлюю їм вдячність. Навантаження, враховуючи червоний рівень небезпеки, було надзвичайне, але наші комунальники впоралися. В інших обласних центрах ситуація значно гірша. Не було у нас аварій і на електричних, водопровідних мережах. Хоча, звичайно, ще є над чим потрудитися. Зараз наше завдання – розчистити другорядні дороги, на околицях. Особливу увагу слід приділити зупинкам громадського транспорту. Крім того, як показала нинішня ситуація, місту необхідно придбати ще одну одиницю сучасної снігоприбиральної техніки з ротором, щоб можна було розбивати твердий сніг і лід на тротуарах, майданах та відразу його вантажити й вивозити. Профільні управління мають опрацювати це питання, винести на розгляд депутатів, і вже у другій половині нинішнього року таку машину слід купити.
Андрій Райкович наголосив також: якщо комунальники працювали, не покладаючи сил, то далеко не всі підприємці проявили таку відповідальність.
– Ніяких потужностей і бюджетних коштів не вистачить, якщо прилеглі території не будуть належним чином доглядати власники закладів торгівлі, громадського харчування, офісні працівники, – підкреслив міський голова. – Всі повинні долучитися до цієї роботи, в тому числі й власники МАФів, кіосків. Їм держава надає величезні преференції – пільги в оподаткуванні, мораторії на перевірки. До бюджету вони сплачують копійки, то мають хоча б належним чином доглядати прилеглі території. Це їхній обов’язок – прибрати сніг, сміття, встановити урни.
Тож міський голова поставив перед управлінням розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення завдання провести роз’яснювальну роботу серед власників вищезгаданих закладів.
Також керівник міста доручив управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міськради розробити план заходів на випадок повені. Кількість снігу поки що не дає підстав стверджувати, що ситуація буде складною, але місто має підготуватися до пропуску талих вод ретельно, підкреслив Андрій Райкович.
Згодом будо проведено засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому було затверджено відповідні заходи.
Олена ВЕЛИКА8 березень 2018 - 12:20
Alex (вст)

Шановний Андрій Райкович, ви по яким дорогам їздите та по яким вулицям ходите...? По місту рухатись неможливо, сніг на узбіччі, дороги як терка, а про спальні райони я взагалі мовчу...!

8 березень 2018 - 17:22
kasyanenko.valentine (вст)

Андрію Павловичу,дороги дійсно почищені і транспорт рухався і рухається без проблем. Але комунальні слуюби "забули" про пішоходів: тротуари не почищені. Якщо Ви подивитеся із вікна свого робочого кабінету, Ви побачите, що навіть на площі біля пам"ятника Пашутіну, де вчора був влаштований ярмарок, не почищений тротуар.
Гадаю, що було б добре згадати стару традицію, коли всі громадяни рятувалися від негоди. Давайте організуємося! В ранішні часи навіть солдати гарнізону виходили допомогти місту. Може, дійсно до них звернутися?
З шаною до Вас,
В.О.

Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.85138 сек. / запитів: 8 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua