МЕНЮ


29 липень 2016 - 15:07

Андрій Райкович: Кожне рішення, не прийняте депутатами, поглиблює до них довіру громади


Депутатський корпус міської ради не може налаштуватися на конструктивну роботу. Третє засідання четвертої сесії виявилося безрезультативним.
Міська рада не змогла затвердити зміни до бюджету міста на 2016 рік і розподілити таким чином майже 160 мільйонів гривень додаткових надходжень до міської скарбниці за результатами першого півріччя.

Частина депутатів від фракцій “Батьківщина”, РПЛ, “Самооборона”, “Свобода”, “Укроп” та “Солідарність” виступили проти внесеного на розгляд міської ради варіанту змін до бюджету. Вони запропонували погодити лише загальний фонд, перерозподіливши туди дотаткові кошти у розмірі семи мільйонів гривень на забезпечення підготовки КП “Теплоенергетик” до нового опалювального сезону, а видатки з фонду розвитку міста сьогодні не затверджувати. Натомість ще раз спільно обговорити капіталовкладення і тільки після погодження усім депутаським корпусом приймати остаточне рішення по бюджету разом зі змінами до галузевих програм.
У свою чергу депутати Віктор Ксеніч, Олександр Артюх, Микола Гамальчук, Андрій Табалов, Андрій Кролевець у своїх виступах попередили про ризики, які очікують громаду у разі неприйняття змін до бюджету.

- Сьогодні спущена вода з Інгулу і на водорегулюючій споруді під Михайлівським мостом ведуться аварійні роботи, - наголосив Віктор Ксеніч. – Ці роботи необхідно завершити восени, інакше у період танення снігу буде неможливо регулювати рівень води в річці – а це реальна загроза підтоплення. Роботи ведуться активно і як можна заблокувати їх фінасування.

- Ми планомірно йдемо у напрямку реконструкції і капітальних ремонтів приміщень центральної міської лікарні на Фортечних Валах, - звернув увагу Олександр Артюх. – Минулого року ми зробили проект. Цьогоріч маємо капітально відремонтувати приміщення рентгенкабінета. Цей процес не можна зупинити.

- Зволікання з прийняттям змін до бюджету поставить під загрозу виконання програм ремонтів закладів освіти, охорони здоров’я, - підкреслив Микола Гамальчук. – Ми увійдемо в зиму з холодними приміщеннями. Передбачається закупити дороговартісну медичну апаратуру, а тедерні процедури теж вимагають немало часу.

Міський голова Андрій Райкович вчергове звернувся до депутатів із закликом відкинути політичні амбіції і почати працювати на громаду.
- Ми постійно слідкували за виконанням міського бюджету, наповнювали його – це складний процес, - акцентував увагу депутатів очільник міста. – Ми завжди приймали рішення на користь громади, яка довірила нам управління міським господарством. Сьогодні ми впритул наблизилися до реалізації багатьох важливих програм в ЖКГ, освіті, охороні здоров’я, транспорті. Реалізація цих програм можлива лише за відповідного фінансового ресурсу. Термінового фінансування потребують роботи з ремонту аварійної дамби, ремонти в школах необхідно завершити до першого вересня, закупівля двадцяти тролейбусів є складним з точки зору тендерних процедур процесом. Що ми скажемо людям після такої роботи у сесійній залі? Що ми не можемо розділити гроші громади, які мешканці міста зібрали у казну?

- Що заважало Вам, як депутатам після оприлюднення проектів рішень працювати з ними, ставити питання, знаходити відповіді і узгоджувати дії?, - звернувся Андрій Райкович до представників депутатського корпусу. – Чому ці питання виникли безпосередньо в сесійній залі? Має ж бути депутатська відповідальність перед громадою? Кожне таке неприйняте рішення поглиблює недовіру громади до влади.
Двічі міський голова ставив на голосування проект рішення і двічі голосування було не результативним. На підтримку змін до бюджету знайлося лише 20 голосів при необхідних 22 – ох.
Міський голова оголосив перерву в роботі сесії до завтра, 30 липня. Четверте засідання четвертої сесії розпочнеться о 10.00.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38645 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua