МЕНЮ


2 березень 2018 - 07:47

Андрій Райкович: Кропивницький – серце області, і відповідальність за його розвиток надзвичайно висока


23 лютого міський голова Кропивницького Андрій Райкович тримав звіт за виконану у 2017 році роботу перед головою облдержадміністрації Сергієм Кузьменком.
Разом з очільником міста звітували заступники міського голови Олександр Мосін та Наталія Дзюба, а також керівники підрозділів виконавчих органів міської ради.
Голова ОДА назвав обласний центр основним партнером і зауважив, що у 2017 році у Кропивницькому відбулося чимало позитивних змін, серед яких закупівля великогабаритних автобусів, створення та реконструкція низки закладів охорони здоров’я, значні досягнення в освіті.
Андрій Райкович підкреслив, що впродовж 2017 року місто працювало напружено й результативно. Міський голова наголосив, що його передвиборча програма визначала десять пріоритетів розвитку міста з перспективою на п‘ять років. Тому всі стратегічні галузеві програми мають строк втілення в життя три – п‘ять років.
– Жоден із ключових напрямів життєдіяльності обласного центру міська рада не залишила без уваги, – зазначив Андрій Райкович. – Але є серед них стратегічні: транспорт, житлово-комунальне господарство, утримання та ремонт доріг, медицина, освіта, соціальний захист людей.
Серед основних проектів, які реалізовуватимуться в цьому році, Андрій Райкович назвав реконструкцію «арки» (47 мільйонів гривень), будівництво дев‘ятиповерхового (на 54 квартири) житлового будинку по вул. Генерала Жадова, початок будівництва адміністративно-культурного центру у форматі “Прозорий офіс” (вул. Архітектора Паученка), реконструкцію музею Осмьоркіна і музичної школи ім. Нейгауза, реконструкцію терапевтичного корпусу міської лікарні ім. св. Анни та ряду відділень центральної міської лікарні.
Триватиме також реалізація низки інших важливих для міста проектів.
– Ми поетапно вирішуватимемо проблему, яка зріла роками. Маю на увазі модернізацію системи теплозабезпечення міста, – розповів міський голова. – Також ми приступили до конкретної роботи і маємо початковий проект масштабної реконструкції набережної Інгулу. Ми вдячні вам за підтримку, за партнерство і добре розуміємо, що Кропивницький – це серце Кіровоградщини, це потужний промисловий і культурний центр області, тому відповідальність за його соціально-економічний його розвиток є надзвичайно високою.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40469 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua