МЕНЮ


3 листопад 2017 - 11:04

Андрій Райкович: Міська влада готова співпрацювати з Вірменією


Про налагодження співробітництва в різних галузях економічного та культурного розвитку між Україною та Вірменією йшла мова на зустрічі міського голови Андрія Райковича з Генеральним консулом Республіки Вірменія в місті Одесі Гайком Гуляном.
У зустрічі взяли участь радник Генерального консула Ванош Ванян, секретар міської ради Андрій Табалов, заступник міського голови Наталія Дзюба, народний депутат України Костянтин Яриніч, голова обласного товариства вірмен у Кропивницькому Тігран Хачатрян, керівники виконавчих органів міської ради.
Андрій Райкович зазначив, що міська влада Кропивницького готова до діалогу та налаштована на плідну співпрацю, оскільки обласний центр має надзвичайно серйозні перспективи розвитку економічного співробітництва, але зараз закладено лише його фундамент і необхідно розвивати тісні економічні стосунки, робити інтенсивнішим товарообіг між Україною та Вірменією. Не менш важливим є і розвиток культурних відносин.
– Знаючи про бажання вірменської громади Кропивницького мати храм на території міста, ми повністю підтримуємо людей, – повідомив міський голова. – Більше того, міська влада надасть максимальну допомогу в організації початку будівництва церкви.
Гайк Гулян також висловив сподівання на плідну співпраці та зазначив, що уряд Вірменії покладає великі сподівання на своїх представників в Україні, які повинні працювати задля зміцнення дружніх відносин між народами.
А Тігран Хачатрян наголосив на тому, що Кропивницький – дуже комфортне місто для проживання представників будь-яких національностей. І на підтвердження своїх слів навів приклад існування у місті центру національних культур “Єдина родина”.
– Серед депутатів міської ради є представник вірменської національності, який очолює одну з фракцій, – зазначив Андрій Табалов. – І в нас повне взаєморозуміння, оскільки у нас спільна мета – економічний, соціальний і культурний розвиток нашого міста.
Також керівники міста запросили представників вірменської делегації взяти участь в інвестиційному форумі, який стартує в Кропивницькому 28 листопада.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 1.3379 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua