МЕНЮ


14 липень 2017 - 07:50
Андрій Райкович: Місто завжди має бути готовим до надзвичайних ситуацій

Кропивничани уже оговталися від нестачі води, проте її раптове відключення виявило низку серйозних проблем у міському комунальному господарстві.
У понеділок на апаратній нараді міський голова Андрій Райкович зауважив, що під час подолання кризи з водою не було враховано людського фактора. Планувалось, що одна машина за певний період забезпечуватиме водою кілька дворів, але вистачало її лише на один, оскільки мешканці набирали її не у відра чи каструлі, а у пластикові пляшки. До того ж, у місті й досі немає чіткої схеми допомоги спецтранспортом від великих підприємств у таких ситуаціях, і її, за словами міського голови, необхідно створити. Ці схеми мають злагоджено працювати під час подібних ситуацій.
– Хтось коли-небудь замислювався, що коїться на наших ринках? Як туди заїде пожежний транспорт, коли там “ракушка” “мафом” поганяє. – зауважив Андрій Райкович. – Така ж ситуація і на прибудинкових територіях – в’їзди перегороджені бетонними валунами. Ні “швидка”, ні пожежна, ні поліцейська машини до будинків не потраплять. Це грубе порушення правил безпеки!
Фахівці управління з надзвичайних ситуацій міськради отримали від міського голови доручення у найкоротші терміни відпрацювати з промисловим сектором усі потужності, якими вони можуть допомогти за необхідності: йдеться про спецтехніку, транспорт, грейдери. Також спеціалістам доручено перевірити роботу систем оповіщення, встановити всюди, де це передбачено нормами, нові пожежні гідранти, закуплені на кошти бюджету. Крім того, працівники водоканалу мають слідкувати за тим, аби машини для підвезення води були у бездоганному санітарному стані, мали відповідні паспорти.
– Чітка злагодженість дій усіх служб міста у надзвичайних ситуаціях має стати нормою, – наголосив Андрій Райкович. – Ми живемо у тривожному світі і зобов’язані навчитися максимально ефективно організовувати таку роботу. Я перепрошую у містян, які довго чекали на воду. Вдячний усім, хто допомагав розв‘язати проблему її відсутності.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.92332 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua