МЕНЮ


17 лютий 2018 - 15:42

Андрій Райкович: Ми пам’ятаємо усіх, хто чесно ніс військову службу, вдячні всім, хто захищає нас зараз


15 лютого в Україні вшановують учасників бойових дій на території інших держав, яким довелося пройти крізь горнило воєн та збройних конфліктів на європейському, азійському, американському та африканському континентах.
За день до цієї дати в обласному театрі ім. М. Кропивницького вшанували усіх, хто виконував цю місію, міський голова Кропивницького Андрій Райкович, заступник міського голови Наталія Дзюба, голова Подільської районної у місті Кропивницькому ради Руслан Фросіняк, голова міської організації Української спілки ветеранів Афганістану Петро Наточій, представники громадських організацій та молодь.
– Висловлюю безмежну подяку від громади Кропивницького вам, людям, які виконували інтернаціональний обов’язок, – звернувся до присутніх Андрій Райкович.– Ми пам’ятаємо усіх, хто нас захищав, безмежно вдячні всім, хто захищає нас зараз. Міська влада робить усе для того, щоб діалог з громадськими організаціями, в які ви згуртувалися, був відкритим і щирим. Вдячні вам і за те, що зараз ви займаєтеся надзвичайно важливою справою. Ваш неоціненний досвід, виважена життєва позиція, військові навички — це все стало основою навчання молодих захисників нашої Вітчизни.
За особистий внесок у патріотичне виховання підростаючого покоління, активну громадську діяльність подяку міської ради та виконавчого комітету отримав учасник бойових дій в Республіці Афганістан член міської організації Української спілки ветеранів Афганістану Олександр Бовт. А цінними подарунками нагороджено учасника бойових дій в Республіці Афганістан члена громадської спілки “Патріот” у Кропивницькому Костянтина Андреєва та учасника бойових дій в Республіці Афганістан члена міської організації Української спілки ветеранів Афганістану Григорія Сергієнка.
Також цього дня грошову допомогу від міської влади отримали члени родин загиблих «афганців» та учасники бойових дій в Афганістані на загальну суму 171 тисяча грн.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.42225 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua